Регіонали заперечили, що вони проти обмеження депутатських пенсій

Фракція ПР пообіцяла підтримати обмеження максимальних пенсій десятьма мінімальними заробітними платами.

Партія регіонів спростовує, що депутати від ПР відмовилися підтримувати пенсійну реформу через незгоду обмежити пенсії високим посадовим особам. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Це помилкова інформація. Виходить, ті журналісти, які подають таку інформацію, вони подають свідомо неправдиву інформацію", - цитує його слова ЛІГА.net.

"Ми справді вчора на раді фракції розглядали пенсійну реформу, я запросив Сергія Леонідовича Тігіпка для того, щоб він доповів те, що він напрацював", - зазначив Єфремов.

"Ми розглянули всі 11 позицій, по яких там відображуються принципові питання, і більше того, наша фракція підтримує обмеження максимальних пенсій десятьма мінімальними заробітними платами", - заявив він.

Раніше газета "КоммерсантЪ-Украина" повідомила, що на засіданні профільного комітету в четвер, 2 червня, депутати від більшості висловилися проти обмеження максимальних пенсій.

Нагадаємо, що, реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту МВФ. При цьому розпочати її потрібно було ще в березні.

З того часу Верховна рада двічі відкладала розгляд пенсійної реформи.

Читайте також:

В Україні кількість пенсіонерів зрівнялася з кількістю працюючих

Оновлена пенсійна реформа полегшить життя жінкам і ускладнить депутатам

Азаров запропонував добровільний перехід на підвищений пенсійний вік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: