Регіонали запевняють, що не хочуть дострокових виборів

Партія регіонів не відступила від своєї єдиної вимоги - підвищення соціальних стандартів.

Інформація про те, що Партія регіонів блокує роботу парламенту з метою проведення позачергових парламентських виборів "не має ніякої підоснови під собою". Про це на прес-конференції заявив перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За його словами, єдина вимога фракції - підвищення соціальних стандартів. Разом з тим Єфремов відзначив, що Партія регіонів не голосуватиме "за підвищення цін на паливо, оскільки це включить механізм інфляції", що ж до питання підвищення акцизів на спиртні напої, то ПР готова обговорювати це питання.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній раді знову не знайдено компромісу щодо можливості підвищення соціальних стандартів та розблокування роботи парламенту. Саме через невирішеність питання про підвищення мінімальних зарплат і пенсій, від початку тижня Партія регіонів блокує роботу ВР.

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, коментуючи ситуацію у парламенті заявив, що зараз Партія регіонів має намір провести соцопитування, і, якщо зрозуміє, що її підтримує більшість українців, почати процес переобрання Ради.

Варто зазначити, що днями БЮТ погодився проголосувати за підвищення соціальних стандартів в Україні, але лише в обмін на підвищення акцизів на тютюн, алкоголь і паливно-мастильні матеріали. Регіонали від такої пропозиції відмовилися, й блокування ВР триває.

Читайте також:

БЮТ: "Регіони" прагнуть розпустити Верховну раду

Литвин благає регіоналів хоч на 5 хвилин пустити його на трибуну

Депутати-регіонали знову почали день з блокування Ради

Литвин: ПР і БЮТ поновили "переговори на двох"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: