"Регіонали" заявили, що серед грузинських спостерігачів є "спецназівці"

За наявними даними, всі ці люди мають відповідну підготовку, але аж ніяк не в контексті завдань, що виконуються міжнародними спостерігачами на виборах.

За інформацією, яку має Партія регіонів, серед грузинських спостерігачів на виборах президента України, присутні представники силового блоку цієї країни, а саме - ОМОНу Міністерства внутрішніх справ Грузії. Про це повідомив народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов.

Як повідомили в прес-службі Партії регіонів, при цьому Лук'янов поінформував, що серед прибулих в Україну іноземних спецназівців - Серго Бігіашвілі, Георгій Каландарішвілі, Зураб Макірішвілі, Заза Вашадзе, Зураб Джахіт, Звіад Цнобіладзе, Чукзар Ціхілашвілі, Іраклій Гогія, Бакур Корнілов та Іраклій Андронікашвілі. "Наголошуємо, що, за наявними даними, всі ці люди дійсно мають відповідну підготовку, але аж ніяк не в контексті завдань, що виконуються міжнародними спостерігачами на виборах. Це - бойовики, що спеціалізуються на проведенні спеціальних акцій, спрямованих на дестабілізацію обстановки. Вони мають досвід проведення таких операцій не тільки у себе на батьківщині, в Грузії, але і за її межами", - зазначив він.

У зв'язку з цим "регіонали" висловили стурбованість присутністю таких іноземних "фахівців" на території України саме в день президентських виборів і не виключають їх активних дій, спрямованих на зрив виборів як на окремих виборчих дільницях, так і в деяких регіонах країни. Зокрема - у Донецькій області.

Партія регіонів направила наявну в неї інформацію про присутність на території України представників спецпідрозділів Грузії в Генпрокуратуру, Службу безпеки і Міністерство внутрішніх справ України для її перевірки та негайного реагування відповідно до чинного законодавства.

Читайте також:

Міліція відпустила затриманих у Донецьку грузинських журналістів

МВС прокоментувало конфлікт із грузинськими журналістами

На Донеччині взяли під варту грузинських журналістів

Штаб Януковича вимагає ввести візовий режим з Грузією через її спостерігачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: