"Регіонали" зібралися скаржитися на бюджет Тимошенко Раді Європи

"Регіонал" Борис Колесніков сумнівається у підтримці його силою проекту бюджету-2010 та не виключає звернення до ПАРЄ з приводу принципів формування головного фінансового документу країни.

Депутат Борис Колесніков сумнівається, що Партія регіонів підтримає урядовий проект держбюджету-2010.

Про це він заявив на прес-конференції.

Колесніков підкреслив, що Партія регіонів "не перешкоджатиме ухваленню бюджету". При цьому він додав, що "підтримати бюджет навряд чи можливо".
На його думку, не можна аргументувати необхідність затвердження держбюджету тим, що в разі його неприйняття профінансувати майбутні президентські вибори буде неможливо.

Колесніков підкреслив, що вибори повинні відбутися в будь-якому випадку, і якщо буде спроба їх зірвати, то це негативно сприйме світова громадськість.

Крім того, "регіонал" пропонує діючій коаліції "конституційно прописати доходи місцевих бюджетів і доходи бюджетів верхнього рівня".

"Тоді ніякої президент, ніякий уряд не зможуть використовувати доходи бюджету у своїх виборчих кампаніях", - вважає він.

"Давайте в Конституції пропишемо, що в загальному підсумку ось такі-то податки залишаються на місцях в такій-то пропорції. Але на місцях не повинно бути менше 55% від усіх доходів. Проте уряд вважає за краще діяти за принципом: копати звідси і до обіду", - сказав він.

"Що виходить по 11 тисячам бюджетів? Районні ради передають бюджети сільських рад. З 1 січня сільська рада буде мати доходи, але не матиме повноважень і зобов'язань. Районні ради не будуть мати доходів, але будуть мати зобов'язання з освіти та медицини. Це крок, дуже сумнівний за якістю", - вважає депутат.

Колесніков вважає, що "потрібно дати відповідь на питання: влада дбає про місцеві ради або піклується про власну виборчої кампанії".

"Насправді сенс подібних дій такий: щоб 11 тисяч незаможних людей - представників місцевих рад - вишикувалися в чергу до того чи іншого кандидата", - заявив депутат.

"І буде так: ось це - хороший кандидат, тому що у нього є в сільраді осередок БЮТ, він отримає "цукерку" бюджетну. Ні осередку БЮТ - не буде вам "цукерки". 28 вересня наші депутати в ПАРЄ звернуть увагу європейської громадськості на такий підхід до початку виборчої кампанії", - зазначив він.

Нагадаємо, 16 вересня прем’єр Юлія Тимошенко оголосила, що не приймає неконструктивної критики проекту держбюджету-2010 і готова обговорювати альтернативні проекти.

Прем’єр висловила побажання, щоб усі, хто критикує бюджет: президент, його Секретаріат, РНБО, парламентська опозиція, замість "пустопорожніх розмов", підготували альтернативні проекти бюджету на 2010 рік

Нагадаємо, 15 вересня Юлія Тимошенко підписала проект державного бюджету на 2010 рік. Вона повідомила, що проект бюджету того ж дня буде передано до парламенту.

Раніше Міністерство фінансів запропонувало Кабміну встановити доходи державного бюджету на рівні 284,841 млрд. грн., зокрема доходи загального фонду - 219,154 млрд. грн.

Читайте також:

Тимошенко більше не приймає критику бюджету

Тимошенко підписала проект держбюджету-2010

У Тимошенко придумали, як "проштовхнути" бюджет

Мінфін пропонує встановити дефіцит бюджету-2010 на рівні 47 млрд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: