Регіонали звинуватили комуністів у підкупі виборців

Кримський осередок Партії регіонів звинуватив представників КПУ в тому, що ті купують голоси виборців за 200 гривень.

Партія регіонів заявила, що представники Комуністичної партії пропонують виборцям у Сімферополі по 200 гривень за підтримку кандидатів від КПУ.

"Молоді люди підходили до виборців, що сумніваються, і пропонували проголосувати за кандидатів від Комуністичної партії - за список від КПУ у Верховну раду Криму, за кандидата в депутати від міськради Кіскіна, за кандидата в міські голови Баженова й за кандидата від КПУ Євдокимова в Центральну районну раду Сімферополя", - заявили в прес-службі ПР.

За даними регіоналів, правильність голосування комуністи просили підтвердити фотознімком у мобільному телефоні, після чого давали виборцям 100 гривень.

У ПР також дізналися, що в понеділок виборцям обіцяли виплатити ще по 100 гривень, у разі, якщо кандидати від КПУ будуть обрані.

Кримський республіканський комітет КПУ категорично спростував обвинувачення ПР у підкупі виборців.

Як повідомлялося, о 8 годині ранку 31 жовтня в Україні почалося голосування на виборах депутатів Верховної ради Криму, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів.

На думку оглядачів, місцеві вибори мають показати, чи вдасться найбільшій у парламенті Партії регіонів зміцнити свої позиції і взяти під контроль органи місцевої влади у західних та центральних областях країни, де за Віктора Януковича на президентських виборах голосувала меншість електорату.

Більше про перебіг місцевих виборів в Україні дізнайтеся тут.

Читайте також:

На Тернопільщині за голос пропонують по 100 грн та "сто грам"

Комуністи показали скандальний фільм про "регіоналів" (відео)

Дніпропетровців також вчать, як голосувати за Партію регіонів

Кожен п'ятий українець готовий продати свій голос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: