ПР звинуватила Тимошенко в рейдерському захопленні телеканалів

ПР заявила, що обласні телеканали примушують здати частоти для телеканалу Тимошенко, що категорично заборонено законом.

Обласні телекомпанії змушують здати частоти в суборенду для нового телеканалу, що створюється за дорученням Юлії Тимошенко, заявляє Партія регіонів.

23 вересня на нараді Держкомтелерадіо керівникам обласних держтелерадіокомпаній оголосили про створення "Каналу територіальних громад".

Вихід в ефір намічено на 25 жовтня, повідомляє прес-служба ПР.

"Насправді територіальні громади не мають до каналу ніякого відношення. Мова йде про комерційний телеканал "Терра ТВ", - стверджує Партія регіонів.

За інформацією ПР, "канал створюється під вибори, про програмне наповнення "подбають" куратори проекту з "центра", а задача обласних держтелерадіокомпаній - ретранслювати сигнал".

"Новий канал не має ліцензії на загальнонаціональне мовлення, і керівників обласних телекомпаній змушують "здати" свої частоти в суборенду, а це категорично заборонено законом", - заявляє Партія регіонів.

"Тобто мова йде про передачу держресурсу приватній компанії, по суті - рейдерське захоплення за прямим дорученням Тимошенко. Єдине бажання якої - зайняти президентську посаду. За будь-яку ціну", - додають в ПР.

Нагадаємо, раніше Партія регіонів направила листи до посольств іноземних держав, а також - до Представництва Європейської Комісії та Офісу Ради Європи, в яких висловлена стурбованість рішенням суду щодо заборони критики уряду Тимошенко.

Читайте також:

ПР пожалілася всій Європі на "тоталітарний режим" Тимошенко

Суд заборонив усю погану рекламу про Тимошенко

Партія регіонів заявила про повернення цензури в Україну

Регіонали переплутали рекламу Тимошенко з рекламою віагри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: