Регіоналів попросили запровадити доплати ветеранам ОУН-УПА

"Свобода" вважає, що ухваливши подібне рішення, фракція Партії регіонів продемонструє повагу до людей похилого віку та ідеологію, спрямовану на примирення нації.

Луганська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звернулася до депутатів Луганської обласної ради з пропозицією підтримати рішення тернопільських колег і затвердити надбавки у розмірі 100 грн до пенсій 44 ветеранам ОУН-УПА, які проживають на Луганщині.

Про це повідомили у прес-службі облорганізації ВО "Свобода".

У ВО "Свобода" вважають, що ухваливши подібне рішення, фракція Партії регіонів у Луганській облраді, яка складає більшість, продемонструє не лише свою толерантність і повагу до людей похилого віку, але й покаже всій Україні, що ідеологія та політика Партії регіонів орієнтована на примирення нації і є єдиною на теренах всієї держави.

"Бо не можуть представники однієї політичної сили в одному регіоні ставити політизовані пам'ятники "жертвам ОУН-УПА", а в іншому – виділяти ветеранам визвольного руху гроші з місцевого бюджету. І якщо таке відбувається, то Партію регіонів не можна вважати ідеологічною політичною силою, вона є ситуативною організацією випадкових людей, які діють в різних умовах по різному, аби тільки завоювати голоси виборців", - йдеться у зверненні.

До того ж, на думку членів ВО "Свобода", затвердження надбавок до пенсій ветеранам ОУН-УПА саме з обласного бюджету дасть змогу депутатам переконати жителів регіону у щирості намірів щодо покращення життєвих умов учасників бойових дій не за допомогою порожніх гасел, а конкретних справ.

Читайте також:

Комуністи вимагають ухвалити закон про вшанування жертв ОУН-УПА

В Ужгороді пройшов мітинг "ОУН-УПА в нашому краї не було і не буде!"

Третина українців проти примирення ветеранів УПА і Червоної армії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: