"Регіоналка" Богословська зайнялася патологоанатомічним бюро

На засіданні Київради 22 січня депутати розглянуть питання створення міського патологоанатомічного бюро.

На засідання Київради 22 січня прийшла народний депутат України від Партії регіонів Ірина Богословська. Вона має намір довести депутатам незаконність створення Київського міського патологоанатомічного бюро.

"Річ у тому, що бюро може бути створене, але воно може бути створене окремо, а не на базі того, щоб вилучати з клінік патологоанатомічні відділення", - підкреслила Богословська.

За її словами, якщо це буде зроблено, Україна буде першою в світі, де в клініках немає свого власного патологоанатомічного відділення. "Я б сказала так - якби відділень не було в стародавніх клініках, то медицина стояла б на місці", - заявила депутат.

Богословська повідомила, що вона пропонуватиме компроміс, який передбачає створення патологоанатомічного бюро як альтернативи без вилучення відповідних відділень з клінік.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться перше пленарне засідання ІІІ сесії Київради VI скликання, в ході якого депутати планують розглянути декілька важливих для жителів столиці питань.

Окрім питання про створення патологоанатомічного бюро, це ухвалення рішення щодо зниження тарифу на проїзд в наземному і підземному комунальному транспорті Києва, а також питання створення комунальних підприємств ("Київпродресурси", "Київські ринки" і "Домашній магазин").

Читайте також:

Медицина у Києві стане платною
У Києві тарифи на ЖКГ подорожчають до 73%

Черновецький порушує конституційні права киян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: