"Регіони" будуть боротися з "посланниками Бога на землі"

ПР радить керівникам держави трохи утихомирити свій запал щодо змін політичного ладу країни.

Член Партії регіонів, перший заступник голови Верховної ради Олександр Лавринович заявив, що для досягнення стабільності в Україні потрібно заспокоїти кількох людей, які вважають себе “посланниками Бога на землі”.

Про це він сказав у інтерв’ю газеті “Голос України”.

“Те, що президент і очільник уряду демонструють протягом п’яти років зневагу до права, в тому є їхня спорідненість і головна причина того, що ми маємо в країні. Якщо одна особа раптом змагається за те, щоб бути в державі і президентом, і прем’єр-міністром, друга особа вважає, що наявність інституту президента є помилковою або зайвою, то маємо той результат, який є”, - сказав Лавринович.

На його думку, “якщо вищі очільники країни абсолютно спокійно можуть нехтувати всіма законами, то чому це від пересічних громадян мають вимагати, щоб вони були законослухняними і все виконували”.

“Сьогодні Україна – це держава безвідповідальності і безкарності”, - констатував "регіонал".

Лавринович також висловився проти ухвалення нової Конституції, водночас наголосивши на необхідності внесення змін до чинної редакції Основного Закону.

“Ми маємо Основний Закон країни, ми повинні його вдосконалювати відповідно до вимог часу і особливо нині, коли у нас створено додаткову проблему після 2004 року. Тому ми маємо вже не просто так поліпшити чи ні, а в нас є необхідність привести її до нормального вигляду, щоб не було джерела додаткових проблем в Україні, які, на превеликий жаль, сьогодні є через конфліктність окремих норм Основного Закону”, - переконаний Лавринович.

Як він зауважив, “якщо хтось з волі однієї людини хоче проводити референдум по новій Конституції, я просив би їх протверезитися трошки і зрозуміти, що в державі є багато людей, які захищатимуть свою країну і її конституційний лад”.

Читайте також:

Єврокомісія вимагає від України виконання "повних зобов’язань"

Ющенко зізнався, що у нього з Тимошенко не протистояння, а конфлікт ідеологій

Томенко готовий пожертвувати посадою, щоб не допустити коаліції БЮТ і ПР

Балога пояснив, чому у Ющенка такий низький рейтинг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: