"Регіони" допускають співпрацю з Балогою

Партія регіонів може розпочати співпрацю з Віктором Балогою та його "Єдиним Центром", якщо ЄЦ роздялітиме ідеологію ПР.

Депутат Партії регіонів Борис Колесніков не виключає можливості співпраці своєї політичної сили з партією "Єдиний центр", яку курує Віктор Балога.

"Наша партія відкрита до співпраці, ми приймаємо у свої ряди багатьох політиків і, якщо ЄЦ розділяє принципи "регіоналів", їхню ідеологію, це може призвести до співпраці на першому етапі", - сказав Колесніков газеті "Дело".

Однак, за його словами, переговори між двома політсилами поки не велися.

Також він заявив, що звільнення Балоги з Секретаріату президента не було чимось надто надзвичайним.

"Я вважаю, що Балога – самостійна людина, йому під силу реалізувати свій політичний проект, а його партія ЄЦ у цілому показала себе непогано", - зазначив він.

Депутати від БЮТ після звільнення Балоги з посади глави Секретаріату президента прогнозували, що ЄЦ об'єднається з Партією регіонів напередодні дострокових парламентських виборів, тому що не має шансів сам пройти у Верховну раду.

"Балога розуміє, що ЄЦ самостійно не пройде в парламент, тому потрібно знайти спільну мову з більшим гравцем, яким на сьогодні є Партія регіонів", - запевнив депутат БЮТ Сергій Міщенко.

На думку "бютівців", Балога може бути вигідний "регіоналам" як ефективний борець проти прем'єра Юлії Тимошенко і "антикризовий" менеджер.

Однак "регіонал" Ярослав Сухий не сприйняв версію Міщенка серйозно: "Балога не потребує, щоб його хтось пригрів. Він сам кого хочеш "нагріє", - віджартувався депутат.

У свою чергу заступник глави фракції Партії регіонів Олександр Єфремов зазначив, що його політична сила і ЄЦ несумісні в силу різних ідеологічних переконань.

"У нас зовсім різні ідеології, несумісні підходи, і навряд чи щось може бути спільним", - сказав він.

Нагадаємо, вчора, 19 травня, Віктор Балога був офіційно звільнений з посади глави Секретаріату президента. Цей процес супроводжувався серйозним скандалом, оскільки Балога звинуватив Віктора Ющенка у свідомій діяльності на шкоду інтересам України, невиконанні своїх передвиборних обіцянок, апатії, потуранню корупції та кумівству у владі та ін. Одним з найбільших "гріхів" президента екс-соратник вважає сприяння призначенню Юлії Тимошенко на пост прем'єра у 2007 році. З огляду на це, на думку Балоги, Ющенко не має морального права балотуватися на наступних президентських виборах.

Вчора ж головою СП була призначена київський губернатор і голова Ради НСНУ Віра Ульянченко, яка вважається одним з найближчих соратників президента.

Читайте також:

Звільнити Балогу Ющенку допомогли спецслужби

Балога балотуватиметься у президенти

Балога закликав Ющенка піти та прихопити із собою Тимошенко

Головою Секретаріату президента стала Віра Ульянченко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: