"Регіони" твердо вирішили почати імпічмент Ющенку

У ПР вважають, що 5%, які набрала сила президента у Тернополі, це народний вотум недовіри.

Партія регіонів прийняла рішення почати найближчим часом процедуру імпічменту. Про це повідомив заступник партії Михайло Чечетов.

"5%, які Віктор Ющенко набрав в Тернополі - там, де в 2004-му за нього голосувало майже 100%, означають народний вотум недовіри президентові, - зазначив депутат.

Він також повідомив, що набрав чинності закон про слідчі комісії, а незабаром набере чинності і закон про Конституційний суд, який чітко обмежує терміни розгляду документів по імпічменту судом. "Як тільки він почне діяти, наша фракція ініціює початок процедури імпічменту. Це вже прийняте рішення", - сказав Чечетов.

Імпічмент може стати реальністю лише якщо ним займуться одразу дві найбільші фракції - ПР і БЮТ. Водночас у БЮТ говорять, що імпічмент проводити зараз нераціонально. "Ми проти Ющенка як президента, але імпічмент може ще більше нашкодити іміджу України в світі", - заявив депутат від БЮТ Святослав Олійник. "Хоча, якщо руйнівна діяльність президента продовжуватиметься, через місяць позиція фракції може змінитися", - додав він.

Близький до Секретаріату президента політолог Вадим Карасьов вважає, що "Регіони" можуть почати процедуру імпічменту, проте без практичних наслідків. "Таким чином ПР намагається добитися ранішого терміну президентських виборів - не 17 січня, як хоче Віктор Ющенко, а 25 жовтня. Крім того, димова завіса у вигляді процедури імпічменту потрібна "Регіонам" для того, щоб їх не запідозрили, що вони грають лише проти Тимошенко", - вважає  він.

Нагадаємо, що Партія регіонів заявила про намір провести акцію протесту проти української влади на Майдані Незалежності в Києві 27 березня.

За повідомленням ПР, саме найближчої п'ятниці збігає стоденний термін, який ця політична сила "дала владі для поліпшення ситуації в країні".

Раніше про ініціювання процедури імпічменту оголосила Комуністична партія. 18 березня заступник глави секретаріату президента Андрій Кислинський заявив, що старт цій процедурі дадуть БЮТ і Компартія. Під документом про створення тимчасової слідчої комісії щодо імпічменту президенту вдалося зібрати лише 27 підписів.

Читайте також:

У п'ятницю ПР виведе прихильників на Майдан

Спікер: для імпічменту потрібно ще 9 місяців

Під імпічментом Ющенку підписалося лише 27 комуністів

БЮТ відмовився підписувати імпічмент Ющенку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: