ПР натякає, що підтримає програму Тимошенко в обмін на посади в уряді

Партія регіонів, яка раніше відхрещувалась від підтримки антикризової програми уряду, зараз вимагає її якнайскорішого розгляду.

Фракція Партії регіонів наполягатиме на якнайшвидшому розгляді у Раді антикризової програми уряду.

Про це заявила заступник голови фракції Партії регіонів Ганна Герман.

За її словами, це питання буде поставлено на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту наступного тижня, коли парламент почне роботу у пленарному режимі.

"Ми, безперечно, вимагатимемо від влади, щоб вона якнайскоріше подала антикризову програму до парламенту", - наголосила Герман.

За її словами, "зараз дорога кожна година, оскільки вже і так часу багато втрачено". Вона додала, що "в Україні уже рік криза гуляє, а програми і досі немає".

На думку Герман, треба зробити все, щоб ситуація не повторилася, як у відомій байці, коли "лєто красноє пропєла", а нічого не буде зроблено.

На запитання, чи може антикризова програма об’єднати політичні сили у нову коаліцію, "регіоналка" відповіла: "Для нас питання коаліції другорядне, а на перший план виходить необхідність прийняття антикризової програми".

Вона не виключила, що навколо такої програми могли б політичні сили об’єднатися, і додала, що рішення фракції Партії регіонів з цього приводу немає.

Герман, висловлюючи свою власну позицію, зазначила, що в разі прийняття усіх пропозицій Партії регіонів до антикризової програми вона може бути підтримана фракцією.

На запитання, чи має стояти питання про переформатування уряду, Герман відповіла: "Я особисто вважаю, що, звичайно", - і додала, що задля реалізації нової програми потрібні зміни в уряді.

Герман водночас наголосила, що на сьогодні "ми не маємо ніякої інформації про те, чи пропозиції Партії регіонів враховані" урядом.

Вона підкреслила, що "12-те число (12 травня – перший день роботи парламенту в сесійному режимі) дасть відповіді на багато питань".

За її словами, йдеться про те, наскільки політичні сили "знайдуть в собі сили" об’єднатися для подолання кризи.

Герман наголосила, що "кожен крок, кожен захід, який буде скерований на подолання кризи, буде нами зроблений".

"Головна наша ціль – вихід з кризи, і задля цього ми готові на всі кроки, які потрібні", - заявила депутат.

Нагадаємо, 16 квітня заступник лідера фракції ПР Олександр Єфремов заявив, що "регіонали" можуть допомагати уряду створити антикризову програму, але не збираються голосувати за будь-який її варіант, аби "не асоціюватися з урядом".

Крім того, "регіонали" передали уряду свої зауваження до антикризової програми. Кабмін ці зауваження прийняв і попросив додатковий час для того, щоб їх розглянути. У зв'язку з цим у Верховній раді було відкладено голосування за антикризову програму до травня.

Читайте також:

Коаліція не захотіла боротися з кризою. Янукович не проти

Янукович готовий порозумітися з Тимошенко. Теоретично

Азаров став заслуженим дипломатом Бразилії

Томенко: вибори президента у парламенті - це цілком реально

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: