"Регіони" ігноруватимуть сесію ВР

Партія регіонів поки не планує брати участь у позачерговій сесії ВР, запланованій на 31 липня. Вона готова взяти до списків людей з-поза меж партії.

Партія регіонів поки що не планує брати участь у позачерговій сесії Верховної ради України п`ятого скликання, запланованій на 31 липня.

Як передає кореспондент УНІАН, про це член президії політради Партії регіонів, голова Донецького обласного відділення Партії регіонів Борис Колесніков заявив журналістам у Донецьку після завершення XVI конференції ДОО Партії регіонів. 

”Партія регіонів у понеділок, о 14 годині проведе засідання Президії політради партії з підготовки до з`їзду і виборів. Це все заходи, окрім самого з`їзду, наступного тижня, в яких Партія регіонів братиме участь”, - сказав він.

Ганна Герман
УНІАН
Ганні Герман нічого не відомо про рішення партії не брати участь у позачерговій сесії.
Натомість народний депутат України від фракції Партії регіонів Ганна Герман стверджує, що питання про участь її фракцiї у засiданнi Верховної ради України 31 липня на жодному рiвнi не обговорювалося.

Як повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу Партії Регіонів, Ганна Герман зауважує, що депутатів вiд фракцiї поки що офiцiйно не повiдомили про це засiдання. За її словами партiя планує в понедiлок провести засiдання Президiї полiтради, на якому буде обговорено питання пiдготовки до Х-го з`їзду Партії регіонів. 

Як писав iPlus, сьогодні прес-служба Верховної ради України повідомила, що 27 липня голова парламенту п`ятого скликання Олександр Мороз на вимогу 179 народних депутатів видав розпорядження про скликання 31 липня позачергової сесії Верховної ради України п`ятого скликання.

Крім того, Борис Колесніков повідомив, що Партія регіонів розглядає питання про включення до своїх виборчих списків. 

Олександр Мороз і Микола Азаров
УНІАН
Представники Партії регіонів не слухають Мороза, хоча й вірять у можливість проходження соціалістів до нового парламенту.

”Партія регіонів йде на вибори самостійно, але запрошуватиме до своїх списків провідних політиків зі сторони", - сказав Колесніков у суботу на брифінгу в Донецьку.

За його словами, "про квоти поки що не йшлося". Водночас він висловив надію, що Соціалістична партія України за підсумками дострокових парламентських виборів самостійно пройде до Верховної ради.

”Партія регіонів дружньо налаштована до всіх своїх партнерів по коаліції і, природно, до Соціалістичної партії України. І я не можу сказати, що ми впевнені, але ми твердо сподіваємося, що СПУ мобілізує весь свій ресурс. Це цілком самостійна, самодостатня сила для проходження до парламенту", - сказав Колеснікв, зауваживши, що соціалісти мають "певні заслуги й визначні досягнення".

Михайло Добкін
Архів
У Партії регіонів підстав для перевиборів місцевої влади Києва та Харкова не бачить.

Колесніков також заявив, що Партія регіонів не бачить підстав для позачергових виборів місцевих рад і мерів міст.
"Це питання ми навіть не розглядаємо, тому що місцеві ради, як і Верховна рада, обрані абсолютно легітимно, і ніяких підстав для того, щоб проводити вибори, немає. Якщо комусь хочеться переобрати мерів Києва або Харкова - то ці бажання повинні виходити від киян і харків'ян, а не від політиків популістського спрямування", - заявив Колесніков.

Як відомо, блок "Наша Україна - Народна самооборона" має намір ініціювати проведення дострокових

Партія регіонів проведе свій передвиборний з'їзд 4 серпня. Заплановано, що на ньому сформують виборчий список партії для участі в дострокових виборах до парламенту, які призначено на 30 вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: