"Регіони" не прийдуть до ВР

Партія регіонів не бачить підстав для проведення позачергової сесії Верховної ради України у найближчі дні.

Богатирьова-Мороз
УНІАН
Партія регіонів сьогодні не прийде до парламенту.
На сьогодні народні депутати від фракції Партії регіонів не бачать підстав для проведення позачергового засідання Верховної ради України.

Про це сказала в інтерв’ю журналістам одна з лідерів ПР Раїса Богатирьова.

За її словами, "на цьому тижні ніхто з наших народних депутатів не ініціював цю сесію, оскільки ви бачите, чим ми займаємось”.

Водночас, наголосила Богатирьова, “якщо буде цинічно порушена Конституція з боку наших опонентів, то Партія регіонів має можливість виступити ініціатором і прийняти участь в такому засіданні”. “Сьогодні немає підстав для того, щоб ініціювати позачергове засідання”, - додала вона.

Мороз піде на вибори сам
Архів
Сесія Радм мала би пройти у найближчі дні.
Нагадаємо, 27 липня спікер Олександр Мороз на вимогу 179 народних депутатів видав розпорядження про скликання 31 липня позачергової сесії ВР. 30 липня заступник керівника фракції Партії регіонів Михайло Чечетов заявив, що його політична сила не братиме участі в позачерговій сесії, і вона не відбудеться.

Пізніше 30 липня було повідомлено, що керівники фракцій визнали за доцільне перенести засідання позачергової сесії парламенту.

31 липня Мороз видав розпорядження, за яким позачергова сесія Верховної Ради України п‘ятого скликання була перенесена на 7-10 серпня 2007 року. Після цього спікер повідомив, що він провів зустріч із прем'єром Віктором Яунковичем, зі слів якого ПР погодилася прийти на позачергову сесію Ради.

Натомість, 6 серпня представник ПР Тарас Чорновіл висловив сумнів у законності роботи нинішнього парламенту після того, як його залишили депутати від "Нашої України" та БЮТ.

Також спікер висловив зауваження, що в разі неучасті Партії регіонів у позачерговій сесії ВР, уряд може бути відправлений у відставку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: