"Регіони" пропонують переобрати Раду, щоб перемогти кризу

На думку Миколи Азарова, головна причина проблем в Україні - "бездарний" уряд Юлії Тимошенко.

Дострокові парламентські вибори можуть допомогти подолати кризу в Україні.

Про це заявив один із лідерів Партії регіонів Микола Азаров, відповідаючи на запитання, чи веде його політична сила переговори із Секретаріатом президента щодо переобрання Верховної ради.

"Я з Секретаріатом президента не спілкуюся і про ці плани не знаю, але давно є публічним прихильником дострокових парламентських виборів", - наголосив Азаров.

"На мою думку, чим швидше ми змінимо цей бездарний уряд, тим краще буде для країни", - пояснив він. В той же час, політик уточнив, що не всі керівники ПР поділяють таку позицію.

"Багато хто вважає, що ми не встигнемо провести вибори, адже зараз літо, парламентська дострокова кампанія накладеться на президентську, і може вийти тільки гірше. Є й інша позиція: дати Тимошенко допрацювати до виборів президента, а потім її змінити", - розповів Азаров.

У той же час, він припустив, що доля дострокових виборів залежить від згоди всіх політичних сил.

"Одного лише рішення президента недостатньо. Ющенко не може впливати на парламент, він втратив там підтримку. Янукович має вплив, у нього 170 осіб у фракції, але й цього недостатньо, доведеться з кимось домовлятися. Тому питання дострокових парламентських виборів може вирішитися тільки в тому випадку, якщо в парламенті набереться 226 голосів на їх підтримку. Добре, якщо 20 прихильників президента проголосують за вибори", - додав "регіонал".

Нагадаємо, 16 червня про ймовірні дострокові вибори ВР заявив спікер Верховної ради Володимир Литвин.

На його думку, політичні сили можуть організувати перевибори для того, щоб зменшити шанси своїх конкурентів, провести чистку своїх рядів та відкласти вибори президента.

Читайте також:

Литвин: замість президентських виборів в Україні будуть парламентські

Тігіпко: для старту президентської кампанії багато не треба. Досить 20 млн

Турчинов очолить виборчий штаб "Батьківщини"

Тимошенко: у Януковича, Ющенка та Яценюка один штаб на трьох

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: