"Регіони" вимагають звільнити міністра освіти Вакарчука

На думку Януковича, такого "знущання над освітою не було з часів незалежності".

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович повідомив, що завтра, 23 червня, його фракція ставитиме питання у парламенті про відставку міністра освіти Івана Вакарчука.

Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

"Завтра ми ставитимемо питання про прожитковий мінімум, про зміни до держбюджету, про відставку Вакарчука. Я думаю, і уряд підтримає це рішення", - сказав Янукович.

Говорячи про міністра освіти, Янукович зауважив: "Так, як він (Іван Вакарчук) знущається з освіти в Україні, такого не було з часів незалежності".

З приходом міністра Вакарчука в галузі освіти відбулися великі зміни. Так було введено зовнішне незалежне оцінювання, результати якого враховуються при вступі до вузів, впроваджено "вільну траєкторію студента" - одну з головних відмінностей західних вузів від вітчизняних, коли учні можуть самі обирати предмети для навчання.

"На жаль, це факт, це спадок цього періоду з 2004 року. Не тільки в цьому питанні. Ми об’єднаємо Україну і не дамо принизити жоден регіон та національність, ми не дозволимо, щоб у наших дітей забирали можливість вивчати російську культуру, говорити російською мовою. Щоб наше суспільство було вільним і не було цього спотворювання, яке ми бачили всі ці роки", - заявив лідер"регіоналів", говорячи про майбутні дії своє політичної сили.

Крім того Янукович заявив, що вимагає змінити всю владу. "Для того, щоб нам якомога скоріше вийти з кризи – треба змінити всю владу в цілому. Не тільки парламент і Кабмін, а й президента. Я впевнений в тому, що на це здатний український народ, який може дати оцінку кожному політику, кожній партії", - зазначив лідер регіоналів.

Нагадаємо, що наразі, в Кабміні залишаються вакантними місця міністра оборони (Юрія Єханурова парламент звільнив 5 червня), міністра внутрішніх справ (Володимира Огризка звільнили 3 березня), міністра фінансів (Віктор Пинзеник подав у відставку ще на початку лютого). Всі звільнені міністри мали розбіжності в поглядах з главою уряду.

Також 17 червня подав у відставку міністр транспорту Йосип Вінський. Своє рішення він пояснив "політичною складовою". Вінський також наголосив, що вже давно мав серйозні розбіжності з Тимошенко в поглядах на економічну та політичну ситуацію в Україні, а також етику відносин між прем’єром і урядом.

Читайте також:

Вакантні місця в Кабміні повністю заповнять наступного тижня

"Регіонали" пообіцяли всіляко підтримувати уряд Тимошенко

Кабмін відмінив платні послуги для студентів

Кабмін призначив на місце Єханурова Іващенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: