Регіони висунуть Кернеса в мери Харкова, бо "альтернативи немає"

Регонали не бачать альтернативи Геннадію Кернесу на посаді мера Харкова: зробити Харків першою столицею України, так як зробив це він, ніхто не зможе.

Нардеп від Партії регіонів Михайло Чечетов заявив, що Геннадій Кернес є реальним кандидатом на посаду мера Харкова.

"Ми не заперечуємо, що є реальні кандидати. До них належить і в.о. харківського мера Геннадій Кернес. На мій погляд, йому альтернативи немає, тому що він зарекомендував себе як справжній господарник, менеджер, Харків перетворився, наводиться порядок.

За його словами, не тільки немає альтернативи Кернесу в якості кандидата від Партії регіонів, йому немає альтернативи і серед інших партій, тому що охочих стати мером Харкова багато, а от стати таким керівником, щоб зробити Харків першою столицею України, так як зробив це Кернес, ніхто не зможе.

"І я думаю, міська конференція висуне саме Геннадія Кернеса на посаду мера, і він успішно переможе в Харкові... Але я ще раз кажу - рішення буде приймати за законом міська конференція в кінці вересня місяця. Загалом, абсолютна більшість кандидатур, які будуть йти від ПР на місцевих виборах - переможуть, бо ПР йде на вибори для того, щоб перемогти ", - сказав Чечетов.

З юридичної точки зору, кандидат вважається висунутим від партії тоді, коли на міській партійній конференції було прийнято відповідне рішення.

Читайте також:

На посаду мера Харкова претендує Ярославський

Кернес запевнив, що зробив висновок зі свого кримінального минулого

Кернес розплакався від радості за успіхи Добкіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: