"Регіони" визнали, що вони намагаються створити нову коаліцію

За інформацією одного з лідерів ПР Олександра Єфремова, у процесі створення нової коаліції берутьу часть усі політичні сили парламенту.

Один із лідерів Партії регіонів Олександр Єфремов підтвердив факт переговорів щодо переформатування коаліції у Верховній раді.

Про це регіонал сказав перед початком засідання погоджувальної ради у понеділок, 1 червня.

В той же час, Єфремов відзначив, що остаточного рішення стосовно формату нової коаліції ще не ухвалено. Він також розповів, що переговори тривають між усіма політичними силами парламенту.

"Переговори йдуть, у тому числі щодо створення дієвої системи політичного керування у нашій державі, яка дозволила б ефективно управляти державою, а не робити те, що є зараз", - наголосив депутат.

За словами Єфремова, депутати, які проводять консультації, обирають прийнятну для них форму роботи.

"Що стосується рішень, з якихось питань, то ми їх іще не ухвалювали", - наголосив він.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, прем'єр Юлія Тимошенко і лідер ПР Віктор Янукович вже попередньо погодили проект "Великого договору", який передбачає створення широкої коаліції, та текст нової Конституції.

За даними деяких джерел, це сталося в суботу під час переговорів представників двох політичних сил. У своїй останній редакції проект "Великого договору" начебто передбачає спільні дії БЮТ і Партії регіонів до 2024 року, в тому числі участь у парламентських виборах єдиним блоком.

Крім того, лідер парламентської групи "За Україну" В'ячеслав Кириленко заявив, що вже цього тижня БЮТ і ПР проведуть значну роботу зі створення широкої коаліції та внесення змін до Конституції.

Політик вважає, що ініційовані двома найбільшими політсилами парламенту зміни не дадуть нічого доброго українцям, але принесуть владу вождям на довгі роки.

Читайте також:

Кириленко: наступного тижня Янукович і Тимошенко візьмуться за Конституцію

Тимошенко і Янукович домовилися про "широку коаліцію"

Тимошенко з Януковичем ділять повноваження між гілками влади

У Ющенка вже наступного тижня чекають на нову коаліцію та нового прем'єра

 

ВідеоЄфремов про переговори з БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: