"Регіони" заблокують і позачергову сесію Ради

ПР продовжує вимагати від парламенту підвищити зарплати та пенсії і обіцяє не дати парламенту працювати до повного задоволення своїх вимог.

Партія регіонів, швидше за все, заблокує позачергове засідання Верховної ради, скликане БЮТ у п'ятницю, 4 вересня.

Такий висновок можна зробити із заяви першого віце-спікера ВР,"регіонала" Олександра Лавриновича. У відповідь на запитання щодо проведення позачергової сесії Ради, він прямо не сказав про блокування, але зазначив, що до моменту розгляду основних вимог ПР "жодні інші питання розглядатися не будуть".

На думку віце-спікера, проводячи позачергову сесію, коаліція хоче вчергове пропіаритися напередодні передвиборчої кампанії.

"Заявлений порядок денний – дуже сумнівний. Зокрема, там є законопроекти, які вже рік не приймаються, незважаючи на те, що існує проурядова коаліція. А крім того, є такі законопроекти, які сам Кабінет міністрів вже відкликав з парламенту", - зауважив Лавринович.

"Решта проектів вирішують тільки локальні питання щодо місцевого самоврядування, і серед них є такі, що вже розглядалися і не були прийняті, а також ті, що не розглядалися взагалі", - додав він.

На думку першого віце-спікера, якби уряд мав на меті справді вирішити проблеми місцевого самоврядування, він міг би запропонувати подолати вето президента на бюджетний кодекс, однак такої пропозиції в порядку денному позачергової сесії Ради немає.

"Вони використовують цей підхід для того, щоб показати, що є така коаліція і є такий уряд, який хоче зробити всіх щасливими і дати право вирішувати проблеми на місцях", - зауважив Лавринович.

"Це напускання туману і це є однією складовою загального шоу, яке заплановане на два дні – п’ятничне шоу у парламенті і суботнє шоу у виставковому центрі, де буде велике зібрання", - додав віце-спікер.

Нагадаємо, фракція БЮТ ініціювала проведення позачергової сесії ВР 4 вересня. Сесія має бути присвячена виключно розгляду законопроектів, що стосуються місцевого самоврядування. Крім того, у суботу заплановано зустріч прем’єра Юлії Тимошенко з головами сільських та міських рад.

У вівторок, 1 вересня, Партія регіонів вже не дала парламенту працювати, заблокувавши його трибуну.

Це сталося після того, як ВР у черговий раз відхилила закон про підвищення прожиткового мінімуму та мінімальних зарплат в Україні.

Читайте також:

Рада позачергово збереться, щоб допомогти регіонам

Рада відмовилась підвищувати зарплати й прожитковий мінімум

Спікер запропонував розпустити "театр абсурду" Раду

Янукович зробить все, щоб російська мова стала державною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: