"Регіони" знову пропонують "велику" коаліцію

На думку ПР, лише об'єднавши основні політичні сили у парламенті і значно обмеживши повноваження президента, можна вивести країну з політичної кризи.

У Верховній раді повинна бути створена "велика коаліція". Про це з парламентської трибуни заявив депутат від Партії регіонів Дмитро Табачник.

При цьому він наголосив на слові "велика", пояснивши, що участь у такому об'єднанні повинні брати не лише БЮТ і ПР, а й інші політсили, хоча, за його словами, основна відповідальність все ж ляже на "бютівців" та "регіоналів", як на представників конституційної більшості.

Також він заявив, що політичне протистояння в Україні може бути вирішене лише перерозподілом повноважень між гілками влади. На думку Табачника, повноваження президента повинні бути значно скорочені, аж до скасування всенародних виборів глави держави. За його словами така модель діє у більшості розвинених країн і виправдовує себе.

У свою чергу лідер фракції БЮТ, виступаючи з трибуни, заявив, що про широку коаліцію поки що не йдеться і закликав депутатів "не боятися".

В той же час інший "регіонал" – заступник глави фракції Олександр Єфремов запевнив журналістам у куларах парламенту, що Партія регіонів не планує брати участь у створенні широкої коаліції з БЮТ.

"Ми жодних рішень щодо створення нової коаліції на сьогоднішній день не приймали", - сказав він.

Нагадаємо, президент Віктор Ющенко заявив напередодні, що сьогодні у Верховній раді буде оголошено про створення коаліції між Партією регіонів і БЮТ.

"Я не виключаю, що завтра (2 червня) всі таємні переговори, консультації, зокрема в інших державах, все ж таки приведуть до того, що ця коаліція буде створена, створена публічно", - сказав Ющенко, додавши, що йому відомо про консультації, які активно проводяться, і створення "надсекретної групи", яка розробила проект об'єднання двох політичних сил.

Читайте також:

БЮТ і ПР можуть відмовитися від офіційного оформлення союзу

Ющенко чекає на коаліцію БЮТ і Партії регіонів

"Регіонали" вирішили за Януковича, як проводити президентські вибори

Секретаріат чекає, коли можна буде задіяти план "Б" і розпустити Раду

Ющенко дав добро на об’єднання БЮТ з Партією регіонів

ВідеоПР пропонує "велику" коаліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: