Рейтинг антипатій українців очолили Черновецький і Ющенко

Українці найбільше не довіряють київському меру, президенту і двом лівим політикам - Петру Симоненку та Наталії Вітренко.

Мер Києва Леонід Черновецький посів перше місце в списку політиків, яким найбільше не довіряють українці.

Про це свідчать результати опитування, оприлюднені директором соціологічної служби Центру Разумкова Андрієм Биченком.

За даними соціологічного дослідження, діяльність Черновецького не підтримують 81,8% українців. Друге місце в рейтингу антипатій посів президент Віктор Ющенко - його не підтримують 78,5% опитаних. Далі у списку йдуть лідер Комуністичної партії Петро Симоненко (74%) та голова Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко (теж 74%).

"Переважна більшість громадян не підтримують діяльність політиків, яких ми представили у списку. Причому найбільше вони не підтримують діяльність Леоніда Черновецького, який хоч і є політиком місцевим, але на рівні України його не знають лише 2,2%. Тобто, це людина відома, але її діяльність не підтримують 82% опитаних", – прокоментував дані дослідження Биченко.

Опитування проводилося Центром Разумкова з 27 лютого по 5 березня. Було опитано 2012 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та Криму.

Нагадаємо, опитування свідчать про те, що рейтинг Черновецького низький і серед киян.

Так, у лютому проголосувати за чинного мера були готові тільки 5,7% мешканців міста. В той же час, невдоволення роботою столичної влади висловили 70% киян.

Читайте також:

Черновецького підтримують тільки 5,7% киян

Комісія ВР по Черновецькому заявила про погрози

Кожен сотий українець не знає, хто такий Ющенко

Кучма захотів у президенти, щоб об'єднати Ющенка і Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: