Реклама Януковича не подобається молоді, а рекламу Тимошенко добре сприймають жінки

Виборці здебільшого негативно сприймають рекламу кандидатів в президенти.

Українським виборцям в більшості не подобається телевізійна політична реклама кандидатів в президенти. Про це свідчать результати дослідження Kwendi Impact & Recall Rating політичних роликів у жовтні-грудні 2009 року.

"Фактично, можна говорити про відторгнення політичної реклами аудиторією - щойно глядачі розуміють, що бачать ролик кандидата, їхнє відношення стає різко негативним", - відзначають у компанії.

"Український виборець втомився від політичних конфліктів - життєстверджуючі ролики Тимошенко і Яценюка одержали набагато менш негативну оцінку, ніж ті ролики, в яких звучать звинувачення на адресу опонентів", - додають автори дослідження.

У Kwendi припускають, що "негативні емоції, пов'язані зі звинуваченнями на адресу діючої влади викликають обурення в телеглядачів не стільки самі по собі, скільки як очевидна спроба маніпуляції їхньою думкою".

За даними компанії, ролики Тимошенко, Арсенія Яценюка і Володимира Литвина краще впливають на жіночу аудиторію.

Ролики Януковича і Сергія Тігіпка "не тільки схожі сюжетами, але й одержали схожий демографічний профіль - аудиторія старше 30 років поставилася до них менш негативно".

Читайте також:

Одеських водіїв змусили обклеїти маршрутні таксі агітацією за Тимошенко

Тимошенко пообіцяла більше не агітувати у робочий час

Шуфрич втратив свідомость і впав на сцені під час агітації за Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: