Рекламщики Луганська: Мер розрахувався з комуністами за перемогу нашим ринком

Місто почали чистити від бігбордів, які не належать місцевому неокомуністу.

Напередодні старту передвиборних рекламних компаній до парламенту в Луганську почався масовий демонтаж бігбордів. Під ніж потрапили практично всі рекламні конструкції, які не входять в сферу інтересів депутата міської ради від Комуністичної партії України, місцевого олігарха Володимира Медяника. Подейкують, що рекламний бізнес і транспорт є його компенсацією за поступку у перемозі на виборах 2010 року меру-регіоналу Сергію Кравченку, який переміг свого конкурента, комуніста Спиридона Кілінкарова. Медяник був спонсором виборчої кампанії Кілінкарова.

Самі оператори зовнішньої реклами заявляють, що стали заручниками домовленості комуніста-олігарха і мера-регіонала. Нагадаємо, на минулих виборах перемога з перевагою всього в 21 голос (в більш ніж 450 тисячному Луганську - ред.) дісталася раніше діючому міському голові. Після оголошення результатів виборів мера Кілінкаров подав апеляцію на результати виборів, але якось несподівано для всіх здався і не став чинити опору у боротьбі за мерське крісло.

Рекламщики причиною називають те, що між ПР і комуністами були досягнуті певні домовленості, комуністам у Луганській міській раді віддали: місце секретаря міської ради, місця у виконкомі, а також сфери впливу в таких небідних галузях міста, як транспорт, економіка та реклама.

У великих гравців ринку існують побоювання про можливу змову Луганського осередку ПР з Медяником. Віддавши комуністам сферу впливу в зовнішній рекламі міста Луганська ПР хоче отримати гарантії про проведення успішної парламентської рекламної компанії.

Представники рекламного бізнесу заявляють, що такого свавілля немає в жодному іншому місті України, і називають дії міської влади рейдерським захопленням приватної власності.

До всього іншого, сам демонтаж рекламоносіїв, як стверджують представники рекламного бізнесу, здійснювався з порушеннями порядку демонтажу. Представник робочого органу Анатолій Авершин присутній на місці проведення демонтажу відмовився надати документи згідно яких проводився демонтаж бігбордів. «Можливо у нього були побоювання пов'язані з тим, що документи не були готові повністю, а також є припущення, що договір з підрядником не вступив в законну силу», - припускають рекламщики.

Причиною такої заяви є, то що 30.09.2011 на сесії Луганської міської ради депутатами було прийнято рішення про виділення 99 000 грн. з міського бюджету на проведення робіт з демонтажу аварійних рекламоносіїв. Можливо дане твердження вплинуло на голосування депутатів, які замість виділення коштів на потреби лікарні, направили ці гроші на знесення бігбордів.

Аварійними, на думку чиновників, виявилися всі рекламні конструкції, які не підконтрольні Медянику і компанії. Також важливим є питання про зберігання демонтованих рекламних конструкцій, адже Луганські чиновники відвезли приватну власність у невідомому напрямку, а за їхніми ж Правилам демонтажу мав бути складений акт про демонтаж, а також повідомлення про те, де зберігаються рекламні конструкції. Нічого цього міською владою зроблено не було, що підтверджує грубі порушення самої процедури демонтажу. Некомпетентність місцевих чиновників або небажання повертати приватну власність, що насправді є причиною приховування інформації про місцезнаходження конструкцій належить ще розібратися. За які кошти і на підставі якого договору здійснюється зберігання демонтованих конструкцій, адже з міського бюджету було виділено тільки 99 000 грн. на демонтаж, але не на зберігання.

Читайте також:

Мер Луганська назвав Львів важким містом через мораль і терпимість

В Луганську комуніст через суд відібрав у регіонала посаду мера

На виборах мера Луганська з відривом у 21 голос переміг регіонал

ВідеоДо виборів ще рік, але боротьба за рекламну площину вже розпочалася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: