Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рекордне навчання: в Івано-Франківському університеті викладач 24 години поспіль читав лекцію

Вона стосувалась української державності.

Викладач Івано-Франківського університету Олег Андрухів встановив національний рекорд, розповідаючи студентам лекцію протягом 24 годин.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Викладач розповідав студентам про українську державність з дев’ятої години ранку 22 травня до дев’ятої години ранку 23 травня. Уночі його аудиторія була найбільшою за весь час, а деяким слухачам довелось стояти.

Сам Андрухів розповідає, що почувається добре, але вже охрип. Щогодини він робив перерви на 5 хвилин. За його словами, найважчий період читання був з 4 до 6 ранку.

Представники Національного реєстру рекордів зафіксували досягнення викладача. Вони також зазначають, що для встановлення рекорду Андрухів міг закінчити лекцію ще о 12 години ночі, однак сам викладач принципово вирішив виступати цілу добу поспіль.

Нагадаємо, 14 травня в Одесі до українського реєстру рекордів внесли 12-річного Євгена Демента. Він самотужки зібрав найбільшу в Україні колекцію моделей із конструктора.

Відео Прикарпатський викладач установив національний рекорд

В Івано-Франківському університеті відбулась рекордна лекція. Викладач Олег Андрухів виступає перед студентами з лекцією про українську державність з дев’ятої години вчорашнього ранку. Уночі його аудиторія була найбільшою за весь час: слухачам навіть доводилося стояти, бо не вистачало місць. Більшість студентів кажуть: прийшли саме на нічні читання з цікавості.    

Прикарпатський викладач установив національний рекорд

Залиште свій коментар

Вибір редакції