Ректор КПІ відмовився відраховувати студента, який відбив Леніну ніс

Хлопця, який пошкодив пам’ятник Леніну, мали виключити з інституту з формулюванням: "за дії, які не відповідають високому званню студента".

Керівництво НТУУ КПІ прийняло рішення не виключати з вузу студента 5 курсу хіміко-технологічного факультету Івана Срібного, який є підсудним у справі про руйнування пам’ятника Леніну на Бесарабці.

Як повідомляє прес-служба ВО "Свобода", сьогодні, 7 червня 2010 року, мало відбутися офіційне виключення студента. Проте, ректор вишу не підписав наказ про затвердження рішення комісії, яка минулого тижня майже одноголосно проголосувала за виключення Івана Срібного з КПІ.

За словами адвоката студента Сидіра Кізіна, ректорат відмовляється надати йому протокол засідання комісії і намагається заперечувати навіть факт спроби виключення студента за причетність до руйнування пам’ятника Леніну.

Нагадаємо, 12 травня у "КПІ" надійшов лист із прокуратури, в якому повідомлялося про те, що Іван Срібний брав участь у пошкодженні пам’ятника Леніну 30 червня 2009 року. Комісія ректорату майже одноголосно проголосувала за його виключення з формулюванням: "за дії, які не відповідають високому званню студента".

В понеділок, 7 червня 2010 року наказ про відрахування Івана Срібного мав підписати ректор Михайло Згуровський.

Читайте також:

У Києві Леніна поставили на коліна

У Луганську з'явилися білборди з Леніним

Бійка за пам’ятник Леніну в Києві

Студента виключили з КПІ за руйнування пам'ятника Леніну в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: