Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ректор медуніверситету ім. Богомольця пояснила, чому студентам видали пропуски із мапою без Криму

У виші вже розпочали службове розслідування.

Ректор Національного медичного університету ім. О. Богомольця Катерина Амосова розповіла, чому студентам її вишу видали перепустки з картою України без Криму.

Відповідь ректора на запит опублікувала співробітниця каналу ATR Еміне Дзепар на своїй сторінці у Facebook.

"Інцидент з перепустками, який щойно стався в нашому університеті, є ганебним для нашої спільноти. Жодним чином не знімаючи свою відповідальність за все, що відбулось, сподіваюсь, що хоча б частина суспільства і ви особисто не станете "кваліфікувати" халатну неуважність лічених працівників нашого закладу, які мали погоджувати макет для друку, категоріями на кшталт "державної зради". Людей мають судити по справах, а однією із наших справ було прийняти за два осінні місяці 2014 р більше 640 студентів із Криму, Донецька і Луганська, всім бажаючим надати гуртожитки і допомогти ліквідувати академзаборгованність. Тим не менш, ці злочинні перепустки пішли до друку, і ми готові до зустрічі з ГПУ і СБУ", - йдеться у відповіді Амосової.

За її словами, у виші вже розпочали службове розслідування, результати якого будуть заслухані на засіданні ректорату.

Амосова наголосила, що всі перепустки, які були замовлені за гроші НМУ відповідно до рішення Вченої ради, вилучені ще в вихідні дні і замінені.

"Нові перепустки виготовив виробник за свій кошт, тобто, збитки державі не нанесені. Перепустки є магнітними і мають підвищити рівень безпеки для наших студентів. На жаль, зараз у сухому залишку - лише "зрада". Ще раз приношу вибачення патріотам України!", - додала вона.

Нагадаємо, що росіянам вже показують карту України без Криму. Декілька днів тому в ефірі російського "Першого каналу" вийшов сюжет про Крим. Його проілюстрували картою України, до складу якої вже не входить Крим і Севастополь.

 

Відповідь Ректора НМУ ім.О.Богомольца"Шановна пані Дзепар!Інцидент з перепустками, який щойно стався в нашому Універ...

Опубликовано Emine Dzheppar 29 февраля 2016 г.

Залиште свій коментар

Вибір редакції