Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ремонт мосту у Дніпрі, через який посперечалися Зеленський і Філатов, міг бути лише косметичним

Експерти з Києва перевірили переправу.

Ремонт нового мосту в Дніпрі може бути лише косметичним. Таке припущення озвучили столичні експерти, які почали перевіряти переправу. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Якість проведених робіт, за дорученням президент Володимира Зеленського, приїхали фахівці з Києва. За попередніми висновками, на дніпровській переправі є й підводні розмиви підтримкових опор і аварійні балки, які не замінили, а просто підфарбували. 

Експерти впевнені, якщо ці проблеми не усунути, то через кілька років ремонт можна буде починати наново. Остаточні результати експертизи передадуть до Офісу президента.

До слова, міська влада пообіцяла капітально відремонтувати міст три роки тому. Роботи активізувалися, коли президент уклав із міським очільником Борисом Філатовим парі: здати якісно відремонтований міст до 14 вересня або ж піти у відставку. 

Відео Ремонт нового мосту в Дніпрі може виявитися лише косметичним - експерти

Це припущення озвучили столичні експерти, які почали перевіряти переправу. Міська влада пообіцяла капітально відремонтувати міст три роки тому. Мляві роботи активізувалися, коли президент уклав із міським очільником парі: здати якісно відремонтований міст до 14 вересня, або ж піти у відставку.  

Ремонт нового мосту в Дніпрі може виявитися лише косметичним - експерти

Дніпровські чиновники тоді відзвітували, що все зроблено в найкращому вигляді. Міст відкрили для руху транспорту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції