Ремонт Шулявського шляхопроводу. Київрада дозволила викупити цех, який заважає будівництву

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після викупу корпус знесуть.

На засіданні Київради 12 грудня депутати ухвалили рішення, яке дозволяє викупити цех № 5 колишнього заводу Більшовик, щоб добудувати Шулявський шляхопровід.

Про це повідомили на сайті Київської міської ради.

Після викупу корпус знесуть, а на його місці збудуть з'їзди з проспекту Перемоги на вулицю Вадима Гетьмана та з вулиці Олександра Довженка на проспект Перемоги.

"Мова про викуп цеху №5 колишнього заводу "Більшовик" триває щонайменше з 2012 року. І зараз, коли будівництво Шулявського шляхопроводу виходить на фінішну пряму і починається спорудження лівоповоротних і правоповоротних з’їздів, це питання потрібно вирішувати остаточно", – сказав голова постійної комісії Київради з питань транспорту Олексій Окопний.

Ціну об'єкта планують назвати після проведення експертного оцінювання з урахуванням вартості будівлі, обладнання та втраченої вигоди. Власник матиме право прийняти її чи оскаржити.

Нагадаємо, Київський міський голова Віталій Кличко переконує, що робиться все, аби Шулявський шляхопровід відкрили до кінця грудня 2019 року. Для цього, за його словами, з Нідерландів навіть прибув "мегадомкрат". - багатофункціональні модульні платформи, що рухаються в заданих напрямках і підіймають вантажі до двох тисяч тонн на висоту 20 метрів.

Раніше, Антимонопольний комітет України оштрафував дві компанії "Укрбуду" на загальну суму в 112 млн грн через змову під час тендеру на виконання реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Шулявський міст обвалився 27 лютого 2017 року. Реконструкцію запланували на листопад 2018 року, але строки перенесли на 2019 рік.

Відео Біля Шулявського мосту під час ремонту знайшли арсенал снарядів Другої світової війни

Понад 100 снарядів, 3 мінометні міни та граната. Піротехніки працювали цілу ніч. На світанку боєприпаси вивезли окремими партіями. Згодом їх знищать сапери. Попереднього разу таку велику кількість боєприпасів знаходили 2 роки тому біля озеру Алмазне. У МНС повідомили, що за 2018 рік в столиці знайшли майже 2 тисячі снарядів Другої світової.    

Біля Шулявського мосту під час ремонту знайшли арсенал снарядів Другої світової війни

Залиште свій коментар

Вибір редакції