Перейти до змісту
Рентгенолог на Рівненщині зоп’яну сплутав голову і ноги маленького пацієнта

Рентгенолог на Рівненщині зоп’яну сплутав голову і ноги маленького пацієнта

Мама травмованого хлопчика запевняє, що медпрацівник був неадекватним.

На Рівненщині нетверезий лаборант шокував матір  7-річного хлопчика, в якого медики підозрювали черепно-мозкову травму, бо взявся робити йому рентген ноги. Дії медпрацівника жінка відзняла на відео, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я в школі вдарився головою в парту, коли перевзувався на фізкультуру", - розповів школяр Максим Ткачук. Через день у хлопчика піднялася температура, боліла голова і живіт, тож дитину відвезли до лікарні та скерували на обстеження. Але там медик спершу відмовлявся робити рентген, а потім зробив два знімки і через кілька хвилин про це забув. "Нам сказали, що треба просвітити голову два рази, в двох проекціях. А він потім присів коло Максіма і каже: яка в тебе нога болить? Він був п’яний", - стверджує мама школяра Марія Ткачук. 

Відео Нетверезий лаборант хотів зробити рентген ноги хлопчику з травмою голови

На Рівненщині нетверезий лаборант шокував мати 7-річного хлопчика, в якого медики підозрювали черепно-мозкову травму. Другокласник в школі вдарився головою об парту, а вже вдома відчув себе зле. Його швидкою доправили до райлікарні і скерували до рентген-кабінету. А там почалася справжня вистава, яку мати школяра зняла на відео.  

Нетверезий лаборант хотів зробити рентген ноги хлопчику з травмою голови

Обурена жінка забрала дитину від медика. "Він мені міг покалічити просто дитину – і все. Він його ставив і отак хитався. Він міг впасти на дитину", - вважає вона. Керівник рентген-лаборанта Микола Герасимчук визнає, що щось варте занепокоєння могло трапитися. "Чув, що трошки був неадекватний", - каже завідувач рентген-відділення про свого підлеглого.

Самого лаборанта журналісти на роботі не застали – він працює ургентно, тобто приїздить за першим викликом. Так було і в день, коли до лікарні доправили Максима. "Він зустрів якогось старого друга ніби після роботи, не пообідав, десь, може, випив 100 грам, а скільки треба зараз", - пояснив Микола Герасимчук. Фігурант скандалу в телефонній розмові визнає: міг попросити заміну, але переоцінив свої сили, і тепер йому соромно. "Після робочого дня, так, трошки випив, але викликали на роботу. Тверезо не оцінив ситуацію, собі в очі дивитися не можу. Я хочу зустрітися з ними і перепросити їх", - каже Володимир Довбета.

Заступниця головного лікаря Радивилівської райлікарні підлеглого не засуджує. "Це дуже хороший наш працівник, який виконує задовільно, добре несе свою службу", - каже Оксана Бадиляка. З її слів, за понад 25 років жодного зауваження до лаборанта не було, але нині почали розслідування. Чи покарають і як - поки не кажуть. "Після проведення цього нашого службового розслідування надамо інформацію", - обіцяє Оксана Бадиляка. "Він уже сам себе покарав, бо появитися в інтернеті – то вже покарання", - вважає Микола Герасимчук.

Попри вибачення рентгенолога, мати Максимка збирається до головного лікаря – боїться, аби інші діти не постраждали. Тим часом в її дитини травми голови не знайшли – хлопчикові було зле, бо в нього почалася ангіна.

Як повідомлялося влітку, 75% усіх рентген-апаратів у країні треба списати, а деякі випрацювали свій ресурс вже по чотири рази. Така діагностика не дає жодної інформації лікарям, натомість несе пацієнтам променеве навантаження.

Кореспондентка ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин