"Репортери без кордонів" закликали владу знайти зниклого журналіста у Харкові

"Репортери" висловлюють надію, що влада надасть цьому випадку тої уваги, якої він заслуговує, і що Климентьєв незабаром знайдеться живий.

Міжнародна організація "Репортери без кордонів" закликає провести ретельне і прозоре розслідування зникнення головного редактора харківської газети Василя Климентьєва.

"Репортери" висловлюють надію, що влада надасть цьому випадку тої уваги, якої він заслуговує, і що Климентьєв незабаром знайдеться живий", - йдеться у повідомленні організації.

Газета "Новий стиль", яку він очолював, спеціалізується на викритті корупції, порушень місцевого уряду і соціальної несправедливості, і колеги Климентієва вважають його зникнення пов'язаним з роботою.

Заступник головного редактора Петро Матвієнко сказав: "Василь часто пише про корумпованих чиновників, і це, ймовірно, причиною його зникнення".

Нагадаємо, 17 серпня в човні, який плавав на Печенізькому водосховищі, був знайдений мобільний телефон зниклого головного редактора харківської інформаційної газети "Новий стиль" Василя Климентьєва.

Дружина Василя Климентьєва повідомила про зникнення чоловіка 12 серпня. У ході перевірки встановлено, що 11 серпня Климентьєв поїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі "БМВ" сріблястого кольору в невідомому напрямку.

Дзержинський райвідділ міліції Харкова порушив кримінальну справу за статтею "умисне вбивство" за фактом зникнення Климентьєва.

Пошук зниклого безвісти харківського журналіста Василя Климентьєва знаходиться під особистим контролем голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

Читайте також:

Добкін узяв під контроль пошуки зниклого журналіста

Призначено винагороду за інформацію про місцезнаходження харківського журналіста

У Харкові зник безвісти головний редактор газети "Новий стиль"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: