"Репортери без кордонів" шоковані рішенням суду у справі Гонгадзе

Міжнародна організація журналістів підтримала адвоката Мирослави Гонгадзе: вони також вважають, що суд запобігає спробам визначити замовників убивства журналіста.

Міжнародна організація "Репортери без кордонів" глибоко приголомшена рішенням суду у справі вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. "Репортери" заявили, що суд запобігає будь-яким подальшим спробам визначити замовників злочину.

Як відомо, в середу Апеляційний суд відмовився задовольнити клопотання Мирослави Гонгадзе і залишив у силі рішення Печерського суду про законність закриття кримінальної справи щодо Олексія Пукача в частині обвинувачення у замовленому характері вбивства Гонгадзе.

"Репортери" вважають, що інші дуже високопоставлені чиновники, які фігурували у справі, "більше не будуть мати чого боятися".

"Це масивний удар по всім тим, хто все ще сподівається, що світло буде пролите на всі аспекти справи", - йдеться у поширеній заяві.

Адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко розповіла "Репортерам без кордонів", що "апеляційний суд чітко досяг часткового і незаконного рішення під тиском".

В організації заявили, що поділяють думку адвоката, і підтримують її плани оскаржувати це рішення.

"Дуже важливо, щоб українська судова система, нарешті, почала поводитися неупереджено", - зазначили "Репортери".

Нагадаємо, Апеляційний суд визнав, що колишній генерал міліції Олексій Пукач убив журналіста, виконуючи злочинний наказ екс-голови МВС Валерія Кравченка, але не замовлення.

Читайте також:

Пукачу продовжили термін утримання під вартою на два місяці

Пукач стверджує, що вбив Гонгадзе випадково

Адвокат: прокуратура приховує роль Кучми у справі Гонгадзе

Вдова Кравченка: мій чоловік така ж жертва спецслужб, як і Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: