Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ресторан на Львівщині, де отруїлося 60 людей, закривають за масові порушення

На власників наклали багатотисячний штраф.

Закрити ресторан через масове отруєння - таке зобов’язання дав власник закладу на Львівщині, де два тижні тому під час весілля отруїлося 60 людей, йдеться в ТСН.12.00.

Перші потерпілі почали поступати наступного дня після банкету, далі - шпиталізованих було все більше і більше. Всі вони в ресторані їли салати, страви з м’яса та риби, а згодом мали однакові симптоми отруєння. Під час перевірки у працівників ресторану виявили стафілокок, кишкову паличку і сальмонелу. У закладі був брудний посуд, не було документів, які засвідчують якість продуктів. Стіни, стеля і підлога приміщення були уражені грибком, а працівники кухні не мали необхідних карток медичного обстеження.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом порушення санітарних норм. Окрім закриття закладу, на власника ресторану наклали штраф у 25 тисяч гривень.

ВідеоЧерез масове отруєння людей на весіллі у Львові закрили ресторан

Два тижні тому під час весілля отруїлося 60 людей. Всі вони в ресторані їли салати, страви з м'яса та риби, а згодом мали однакові симптоми отруєння. Під час перевірки у працівників ресторану виявили стафілокок, кишкову паличку і сальмонелу. У закладі був брудний посуд, не було документів, які засвідчують якість продуктів.  

Через масове отруєння людей на весіллі у Львові закрили ресторан

Залиште свій коментар

Вибір редакції