Ревізія відносин з Росією

На думку Юлії Тимошенко, у геополітичному трикутнику Європейський Союз-Україна-Росія необхідні співпраця й різнобічний підхід до різних проблем


"З одного боку, питання колективної безпеки, демократизації всього пострадянського простору, а з іншого боку - питання загального енергетичного ринку", - вважає Тимошенко.

У статті сказано, що існують реальні можливості партнерства, і, будучи сусідом Росії, Україна може внести свій вклад у дискусії, проведені в рамках "Групи восьми" ("Великої вісімки").

"Настав час дати Росії зрозуміти, що, незважаючи на економічні важелі, наявні в її розпорядженні, зокрема "Газпром", залежність двояка: постачальники так само залежать від споживачів, як і споживачі від постачальників, звідси необхідність створення сьогодення "енергетичного альянсу", - вважає Тимошенко.

Вона підкреслює, що відсутність почуття міри має поступитися місцем помірності й обмеженню російської могутності, яка переходить всі межі.

"Ми повинні переглянути наші відносини з Росією, яка оговталася від хаосу єльцинської епохи. Виробити нову дипломатію, більше не засновану на озлобленості й цинізмі, і почати реалістичні й конструктивні кроки, які дадуть можливість рухатися вперед у питаннях, що представляють спільний інтерес", - сказано в статті.

Раніше Тимошенко неодноразово виступала за перегляд газових відносин України з Росією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: