Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Революційні сили" на Майдані гріються біля палаючої діжки та ласують канапками

Близько 30 людей заявили, що залишаються у центрі Києва на ніч.

Станом на 22 годину у центрі Києва розбили один великий намет, біля якого перебуває близько 30 активістів, які називають себе "Революційними правими силами".

Як передає кореспондент ТСН з місця подій, поводяться протестувальники спокійно. Своїми вимогами називають, в першу чергу, відставку президента та уряду і кажуть, що залишаться на Майдані принаймні до ранку. Кореспондент поспілкувалась з кількома представниками цієї організації – серед них були священик, учасник АТО, військовий з Маріуполя, киянка та кілька молодиків, які не назвались. Всі вони мають претензії до влади.

Понад вечір активісти запалили вогонь у сміттєвому баку, біля якого гріються і самі члени РПС і містяни, які прийшли вшанувати пам'ять Героїв Небесної сотні. Принесли на Майдан кілька шин. Також активісти готують канапки з салом.

Біля стели на Майдані продовжується мітинг із закликами стояти проти влади. Очевидці на місці подій кажуть, що там чимало нетверезих людей.

Водночас представники РПС засіли у штабі, який облаштували у готелю "Козацькому" на Майдані. До приміщення перестали пускати журналістів, тож з'ясувати кількість членів організації усередині неможливо. Як дізналась ТСН, приміщення у готелі орендоване принаймні на кілька днів, "штабісти" нині організовують віче, яке має відбутись 21 лютого о 17 годині.

Крім того на Майдані знаходилось близько 150 людей, які прийшли вшанувати пам'ять Героїв Небесної сотні – вони не виказували бажання приєднатись до "революційних сил", проте залюбки дискутували про політику.

20 лютого у день вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні" люди у камуфляжі, які називаються "Революційними правими силами", зайняли актовий зал у готелю "Козацький". Згодом з'ясувалось, що приміщення було орендоване. Ці ж люди почали встановлювати намети на Майдані. Під час встановлення цих наметів сталася штурханина з силовиками.

Відео У центрі Києва активісти гріються біля бочки з палаючими дровами

Залиште свій коментар

Вибір редакції