Революцію згадують на мітингах

У регіонах України відбулися мітинги з нагоди річниці Жовтневої революції.

Мітинг у Донецьку з нагоди 90-ї річниці Жовтневої революції
УНІАН
На мітинг у Донецьку прийшло близько півтисячі людей.
У центрі Донецька відбувся мітинг прихильників лівих сил, присвячений 90-й річниці Жовтневої революції.

Як передає УНІАН, в мітингу взяли участь близько 500 людей, переважно похилого віку. Близько 15.00 кількасот прихильників Комуністичної і Соціалістичної партій України з червоними прапорами і радянською символікою в руках пройшли по вулиці Артема до пам`ятника Леніну на однойменній площі, де провели мітинг.

Зокрема, перший секретар Донецького обкому КПУ Микола Кравченко, який виступив на мітингу, критикував президента країни Віктора Ющенка за політику перейменування вулиць, а також ”нав`язування” країні позачергових виборів.

Мітинг з нагоди 90-ої річницю Великої Жовтневої соціалістичної революції провели й у Херсоні. Тут взяло участь близько 350 представників прокомуністичних політичних сил.

Як передає УНІАН, мітинг відбувся біля будинку Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша. Захід було організовано обласною організацією КПУ, також у ньому взяли участь представники облорганізації КПРС, міської організація КПУ, обласна рада ветеранів, міська рада ветеранів та громадська організація "Всеукраїнський Союз Робітників", обласна організація "Союз жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України".

Учасники заходу тримали 30 прапорів КПУ, транспаранти.

Під час мітингу народний депутат України Катерина Самойлик (КПУ) піддала жорсткій критиці Указ Президента України про вшанування пам`яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років в Україні перейменування вулиць.

Також учасники мітингу закликали жителів Херсона боротися з "бандитським" режимом Херсонського міського голови Володимира Сальдо і виступити всім містом проти необґрунтованого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Після цього колона учасників заходу пойшла центральною вулицею міста (просп. Ушакова) до пам`ятнику Володимирові Леніну. Захід пройшов без порушень громадського порядку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: