ДАІ вводить реєстрацію нових авто через Інтернет

ДАІ столиці вирішила ввести електронну реєстрацію нового автомобіля за допомогою електронної пошти. Проте як і раніше експерт звірятиме номери власноруч.

Починаючи з 11 травня заяви на реєстрацію нового авто можна буде відсилати Державтоінспекції по електронній пошті - щоби зекономити час у чергах.

У київських МРЕВ уже з'явились оголошення про нову послугу – реєстрацію авто з допомогою електронної пошти. Щоби скористатися нею, треба зайти на сайт ДАІ Києва і скачати анкету.

Її заповнення в черзі, звірення і перевірка всіх документів може забрати до 15 хвилин. Цей час можна провести комфортно перед комп'ютером. А наступного дня їхати на реєстрацію.

Щоправда, черг власників нових авто поки що і так не багато. В один відділ МРЕВ їх приїздить душ 20-ть на день. Проте водії вітають будь-яку новацію, яка може заощадити їм час.

Утім, пригнати машину треба буде навіть після електронного листа. Як і раніше експерт звірятиме номери власноруч. Поки що інтернет-послуга діятиме тільки в Києві і тільки для нових машин.

Це пробний варіант. Якщо справа буде даішникам успішною, інтернет запроваджуватимуть по всій Україні і для інших послуг.

Читайте також:

Свавілля у ДАІ: інспектор обізвав водія і силою витягнув з автомобіля (відео)

ДАІ та МВС знизять ціни на свої послуги

ДАІ заявила про законність використання іноземних "Візирів"

ВідеоДаішники опановують інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: