Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рейтинг радості українців: робота, гроші і котики обігнали секс і телевізор

Громадяни зізналися, від чого отримують найбільше задоволення.

Соціологи розпитали українців, що приносить їм найбільше радості. Лідерами у рейтингу стали родина, діти і друзі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кожного третього українця радують подорожі та спілкування з природою, а 29% опитаних відповіли, що світле почуття їм приносять гроші. Далі у рейтингу опинилися музика, робота і домашні тварини, котрі тішать кожного четвертого українця. Котам і собакам поступаються навіть секс (23%), їжа (23%) і телевізор (21%). 5% українців зізналися, що джерелом насолоди для них є алкоголь, а один зі ста опитаних визнав, що радіє азартним іграм та наркотикам.

Відео Родина, подорожі, гроші: Соціологи розпитали українців, що приносить їм найбільше радості

Соціологи розпитали українців, що приносить їм найбільше радості. Лідерами у рейтингу радості стали родина, діти і друзі. Кожного третього українця радують подорожі та спілкування з природою. 29 відсотків опитаних відповіли, що радість їм приносять гроші.

Родина, подорожі, гроші: Соціологи розпитали українців, що приносить їм найбільше радості

Опитування провела соціологічна група “Рейтинг” у середині липня цього року. Респондентами стали 2 тисячі осіб, похибка вибірка не має перевищувати 2,2%.

Як повідомлялося, війна на сході України залишається найважливішою державною проблемою в очах громадян. Про це свідчать результати дослідження, проведеного групою "Рейтинг" у червні цього року.

Фотогалерея Алла Мазур разом із сином прихистили кошеня під час ефіру "Сніданку з 1+1" (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції