Резніков прокоментував заяву РФ щодо перегляду Україною постанови про місцеві вибори

Раніше Козак заявив, що ВР незабаром розгляне питання коригування ухваленої 15 липня постанови. 

Під час переговорів у Берліні українська сторона не погоджувалася переглянути постанову про призначення місцевих виборів в Україні

Про це віцепрем'єр та міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков повідомив у коментарі для "РБК-Україна".

"Ніхто не брав на себе обговорення компетенції українського парламенту чи втручання в його суверенітет", - наголосив посадовець.

Водночас, за його словами, від липня у парламенті дійсно зареєстрована ініціатива, яка містить корективи до постанови про місцеві вибори, про що були проінформовані представники Росії.

"Вони проінформовані, що є ініціатива українських депутатів, самостійна ініціатива, не пов'язана ні з чиєю позицією. Ця ініціатива, якщо я не помиляюся, була запропонована після початку режиму припинення вогню, її можна перевірити на сайті ВР. Ні Козак, ні інші політичні радники не збираються втручатися у суверенітет парламенту", - додав Резніков.

Раніше заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявив, що Верховна Рада України найближчим часом розгляне питання коригування вже ухваленої 15 липня постанови. 

Відео У Берліні має відбутися зустріч лідерів країн "нормандського формату"

Про Донбас говоритимуть сьогодні в Берліні. Там відбудеться зустріч у нормандському форматі. Зберуться радники лідерів України, Німеччини, Франції та Росії. Українська делегація вже прибула до Німеччини. Про деталі зустрічі – дивіться далі у ТСН.  

У Берліні має відбутися зустріч лідерів країн "нормандського формату"

Нагадаємо, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак назвав головним досягненням зустрічі в "нормандському форматі" домовленість про продовження режиму "тиші" на Донбасі. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів