Резніков вважає переговори радників у "нормандському форматі" складними, але робочими

Водночас говорити про досягнення домовленостей, які можна було б підписати, поки зарано.

Переговори радників у "нормандському форматі", які відбулися у Берліні 11 вересня, були складними, але робочими.

Про це віцепрем'єр та міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков повідомив у коментарі "РБК-Україна".

Він зазначив, що під час зустрічі сторони обговорили декілька гуманітарних питань.

"Ключовими речами, на мій погляд, були питання гуманітарного характеру, а саме: питання продовження режиму припинення вогню на Донбасі, взаємного обміну (полоненими - ред.), розмінування та інші питання, обговорені у Парижі, такі як допуск комітету Червоного Хреста (до полонених в ОРДЛО - ред.)", - розповів посадовець. 

Водночас, за його словами, переговори між радниками не завершені, а нова зустріч, за результатами якої може бути спільна заява, має відбутися найближчим часом. Тож, каже Резніков, говорити про досягнення домовленостей, які можна було б підписати, поки зарано.

"Але точно, як я вважаю, між сторонами не було протиріч щодо продовження режиму припинення вогню та щодо заклику сторін підтримувати ухвалений для цього комплекс заходів. Це факт", - додав він.

Крім того, Резніков висловив сподівання, що наступне засідання Тристоронньої контактної групи після зустрічі політичних радників буде більш продуктивним.

Відео У Берліні триває зустріч радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії

Берлін: нормандський формат. Там триває зустріч радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії. Мова - про Донбас. Чи всі прибули і про що домовляються – у прямому включенні.

У Берліні триває зустріч радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії

Нагадаємо, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак назвав головним досягненням зустрічі в "нормандському форматі" домовленість про продовження режиму "тиші" на Донбасі. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів