Резолюція ООН заборонить Росії призивати до своєї армії мешканців Криму

ООН схвалила відповідну резолюцію 15 листопада.

Схвалена ООН резолюція щодо порушення Росією прав людини в окупованому Криму забороняє РФ призивати мешканців півострова до збройних сил.

Про це він заявив під час години запитань до уряду, передає "Українська правда".

"Хочу окремо наголосити, що резолюція наголошує на забороні призову до збройних сил країни-окупанта на окупованій території", - заявив він.

"Там також міститься заклик до країни-окупанта у відповідності до міжнародного права гарантувати безперешкодний доступ до окупованого Криму міжнародних правозахисних механізмів", - наголосив Клімкін.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україну просили зробити резолюцію ООН щодо порушення прав людини в Криму м'якшою. "По-перше, деякі спочатку нас переконували зробити резолюцію слабкішою, тобто, не мати дуже чіткого визначення, що є тимчасовою окупацією, не брати до уваги, хто здійснив цю окупацію, не мати чіткого заклику, що нам потрібен доступ ООН до території окупованого Криму", — сказав Клімкін.

У третьому комітеті Генасамблеї ООН щодо прав людини ухвалили українську резолюцію щодо Криму, дарма що Білорусь намагалася заблокувати розгляд усіх резолюцій. Зазначимо, що у представленому в ООН проекті резолюції від України пропонують засудити порушення прав людини, дискримінацію жителів Криму, кримських татар зокрема, з боку російської окупаційної влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: