Резонансна крадіжка документів на землю

Втретє обікрали Державну службу земельного кадастру в Обухівському районі, де зберігалися документи про право власності на землю.

Речі, які важко пояснити нормальною людською логікою трапилися цього тижня і в Україні. В Обухівському районі під столицею втретє обікрали Державну службу земельного кадастру - це установа, де зберігалися всі документи про право власності на землю. А земля ця особлива найдорожча і найпрестижніша в околицях Києва. 

Тут оселилося чи не найбільше столичних ВІП-персон. У селі Нові Безрадичі, скажімо - особисті маєтки президента Ющенка, екс-глави „Нафтогазу України” Івченка - і чинного міністра палива та енергетики Плачкова. У сусідніх Старих Безрадичах, кажуть, мешкають Євген Марчук і Сергій Тигипко. У не менш відомому Козині того ж Обухівського району збудували будиночки Євген Червоненко і Петро Порошенко. І що вже казати про знамениту Конча-Заспу. Мешканців її дач називають мало не пошепки: Кучма, Потебенько, Тимошенко, Черновецький… 

Уявіть, а раптом хтось прийде і принесе документи, що ці престижні ділянки і гектари тепер його власність? Утім, у таких великих людей проблеми виникнуть навряд чи.
А от пересічні громадяни – легко можуть потрапити у халепу. 

Залишається запитання: кому це вигідно? А схоже - таки вигідно, бо чого б тоді - ні після першого, ні після другого пограбування охорону земельних актів так і не посилили.
Зловити земельних шахраїв, які продають по другому колу землю, буде непросто. 

Прокурор готує попередження усім нотаріусам, щоб відтепер ті ретельно перевіряли документи на землю. Натомість, голова райдержадміністрації Остринський припускає, що все значно простіше. Документи викрали не заїжджі бандити, а звільнені чиновники. І тепер у них є все, щоб самостійно виписувати нові акти на землю. 

Розберемося, кажуть у прокуратурі, цією справою займаються найкращі слідчі району, підключили фахівців з області. 

"Не вірю!" - по-режисерськи відповідає на це губернатор Київщини Віра Ульянченко. Це ніщо інше, як чергова рейдерська атака, цього разу на дорогу землю.

ВідеоЗухвале викрадення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: