Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Резонансні фото єгерів з впольованою риссю опублікував лісник, чий батько підозрюється в браконьєрстві

У соцмережах підозрюють, що мотивом публікації стала помста.

Фотографії, на яких закарпатські єгері Володимир та Михайло Кабалі вполювали червонокнижну рись, поширив у соцмережах інший лісник Карпатського біосферного заповідника Василь Шемота. 

ZAXID.net пише, що одним із мотивів публікації цих фото могла бути помста, оскільки Кабалі раніше намагалися затримати батька Шемоти за браконьєрство.

Депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник зазначив, що 3 листопада 2017 року на території Устеріцького лісництва «Рахівського ЛДГ» на Закарпатті охорона зупинила навантажений дровами автомобіль, який супроводжували двоє представників охорони Карпатського біосферного заповідника на прізвище Шемота. Коли охорона спробувала зупинити автівку, то водій розвернув її та намагався втекти на ній вглиб Карпатського заповідника. Під час їзди лісники викидали дрова з машини. Охороні Устеріцького лісництва тоді довести факт браконьєрства не вдалося.

Кокіш-Мельник зазначив, що лісники опісля викликали поліцію, згодом вона виявила в заповіднику мертву тушу червонокнижного ведмедя бурого, капкан з кров’ю, а також залишки шкури і голову самиці оленя.

Відео Працівників Карпатського заповідника підозрюють у полюванні на червонокнижних тварин

Під дописом Кокіш-Мельника коментар залишив Михайло Кабаль, якого Василь Шемота нині звинувачує у вбивстві рисі.

«Таким не місце робити в такій чудовій державній структурі, бо держава наділила їх певними повноваженнями, довірила їм охороняти територію природо-заповідного фонду і ще за це отримувати зарплату із державного бюджету. Не дивно буде, якщо виявиться, що цей випадок мав місце комерційного так званого полювання», – зазначив Кабаль.

Василь Шемота є депутатом Рахівської райради і теж працює у Карпатському біосферному заповіднику, де донедавна очолював мобільну групу з боротьби із браконьєрством, і саме його батька майже спіймали на браконьєрстві 3 листопада.

Користувачі соцмережі у коментарях припускають, що оприлюднення фото родини Кабалів зі вбитою риссю може бути помстою з боку Шемотів через інцидент 3 листопада.

Раніше в Україні зросли штрафи за браконьєрство. За новими розрахунками, злочинець також повинен заплатити й втрати на відтворення знищених тварин. За незаконне полювання або знищення лося штраф відтепер становить 80 тис. грн, а не 20 тис. грн, як було раніше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції