Результати голосування. ЦВК обробила понад 9% бюлетенів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Центрвиборчком опрацьовує електронні бюлетені.

Центральна виборча комісія обробила 9,26% бюлетенів після закінчення другого туру виборів президента України.

Інформація опублікована на офіційному сайті ЦВК.

Перше місце посідає шоумен та бізнесмен Володимир Зеленський - 72,54%. Чинний президент України Петро Порошенко набрав 25,14% голосів виборців.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

екзит-поли, остаточні результати
ТСН.ua

ВідеоНаціональний екзит-пол: Зеленський перемагає у другому турі виборів із результатом у 73,2% голосів

Кандидат у президенти Володимир Зеленський перемагає у другому турі виборів із результатом у 73,2% голосів. Про це йдеться у перших даних Національного екзит-полу, який здійснювали фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Київський міжнародний інститут соціології.  

Національний екзит-пол: Зеленський перемагає у другому турі виборів із результатом у 73,2% голосів

Залиште свій коментар

Вибір редакції