НУ-НС затвердила кандидатуру Яценюка

Фракція НУ-НС запропонує кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду спікера, але при голосуванні за це рішення утрималися декілька депутатів фракції.

Подробиці таємного голосування НУ-НС та загалом спікеріади - на відео.

За словами народного депутата від фракції НУ-НС Юрія Костенка, за висунення кандидатури Арсенія Яценюка проголосувала майже вся фракція, але "чотири-п’ять народних депутатів при голосуванні утрималися". На запитання, хто ці депутати, він зауважив, що не стежив за тим, хто і як голосував.

За словами Юрія Костенка, під час голосування у парламенті за спікера ті, хто утрималися, голосуватимуть за кандидатуру Арсенія Яценюка.

На запитання журналістів про можливість голсування згаданих депутатів проти кандидатури Арсенія Яценюка Юрій Костенко запевнив, що все буде гаразд.

Водночас, на запитання, чи збиратимуть керівники фракції бюлетені у депутатів для того, щоб забезпечити позитивне голосування за цю кандидатуру, Юрій Костенко відповів, що йдеться про те, щоб народні депутати перед відеокамерами показували свої бюлетені.

Арсеній Яценюк
УНІАН
За кандидатуру Арсенія Яценюка не проголосував, серед інших, колишній міністр закордонних справ Борис Тарасюк.
Депутат НУ-НС Владислав Каськів уточнив, що при голосуванні за кандидатуру утримався, зокрема, Борис Тарасюк. За його словами, "тут, скоріше, йдеться про особисті мотиви". Він не уточнив, з чим ці мотиви пов’язані.

Владислав Каськів зауважив: якщо завтра Партія регіонів не візьме бюлетені для голосування, то фракції БЮТ і НУ-НС на спільному засіданні визначатимуться щодо подальших дій в цій ситуації.

Натомість лідер фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" В'ячеслав Кириленко заявив про одноголосність фракції у рішенні висунути кандидатуру депутата Верховної ради, виконувача обов’язків міністра закордонних справ Арсенія Яценюка на посаду голови парламенту.

Лідер НУ-НС наголосив, що рішення фракції є обов'язковим для всіх її членів. "Завтра народні депутати від нашої фракції будуть дотримуватися цього рішення", - сказав Кириленко.

ВідеоРезультати засідання НУ-НС

ВідеоНапередодні голосування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: