РФ готова до демаркації кордону з Україною

Російська сторона направила офіційні повідомлення Україні про завершення всіх необхідних процедур для набуття чинності Угоди про демаркацію українсько-російського державного кордону.

Міністерство закордонних справ (МЗС) України 3 серпня отримало офіційні повідомлення російської сторони про завершення всіх необхідних процедур для набуття чинності Угоди про демаркацію українсько-російського державного кордону. Про це повідомив керівник департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

Найближчим часом буде створена спільна комісія з питань демаркації, яка безпосередньо буде позначити кордон на місцевості, уточнив він.

Нагадаємо, 22 липня президент Віктор Янукович підписав закон України "Про ратифікацію угоди між Україною і Російською Федерацією про демаркацію українсько-російського державного кордону".

Раніше, 8 липня Верховна рада прийняла закон "Про ратифікацію угоди між Україною і Російською Федерацією про демаркацію українсько-російського державного кордону". За відповідне рішення проголосували 347 депутатів з 425 зареєстрованих в залі.

Угода передбачає створення спільної україно-російської демаркаційної комісії та проведення демаркації кордону згідно з угодою від 29 січня 2003 р.

Відзначимо, що 11 червня посол РФ в Україні Михайло Зурабов не виключив, що Росія почне підготовку до фактичної демаркації україно-російського кордону вже в цьому році.

За оцінками експертів, для проведення демаркації україно-російського кордону необхідно близько 200 млн дол.

Угода про демаркацію українсько-російського державного кордону підписали президенти Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв 17 травня в Києві.

Читайте також:

Янукович затвердив угоду про демаркацію кордону з Росією

Україна затвердила сухопутний кордон з Росією

Янукович і Мєдвєдєв поділили державні кордони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: