Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ готується до континентальної війни і стягує до кордону з Україною тисячі військових і танків - Турчинов

Росія зосередила військову техніку уздовж усього українського кордону та в Криму.

Росія готова застосувати проти України понад чверть мільйона військових та 3,5 тисячі танків і розпочати масштабну континентальну війну.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов під час виступу на Київському безпековому форумі.

"На півночі над нами нависає 20-та армія Західного військового округу РФ, у резерві у них перебуває перша танкова армія. Це війська, які готові до масштабного застосування, до ведення масштабної континентальної війни. І разом проти нашої держави можуть сьогодні вже бути задіяні порядка 260 тисяч російських військовослужбовців, 3,5 тисячі танків, 11 тисяч броньованих машин, біля 4 тисяч артилерійських систем, понад тисячу реактивних систем залпового вогню тощо. Всі ці війська будуть підтримувати 4-ту й 6-ту армії військово-повітряних сил РФ", - додав він.

За словами Турчинова, на Донецькому напрямку Україні протистоїть 8-ма армія, 150-та дивізія якої вже впритул розгорнулася біля українського кордону і готова до ведення бойових дій будь-якої хвилини.

"На Сході російський агресор представлений двома корпусами, чисельність яких перевищує 35 тисяч осіб... Але, що принципово змінилося в стратегії російського Генштабу: ці два корпуси виконують функцію лише прикриття і вигравання часу для розгортання основних військових сил Росії, які сьогодні концентруються на українському кордоні", - сказав він.

Окремо секретар РНБО наголосив, що активні бойові дії на Донбасі тривають, а терористи не дотримуються перемир'я всупереч домовленостям.

"На чорноморсько-азовському напрямку - 49 армія, у другому ешелоні перебуває 58 армія Північного військового округу РФ... Триває окупація Автономної республіки Крим. І там сконцентрований дуже потужний військовий потенціал. 22 армійський корпус разом із іншими підрозділами Чорноморського флоту і дивізією повітряних сил Росії складають чисельність військовослужбовців понад 30 тисяч осіб", - повідомив Турчинов, зауваживши, що також на півострові розміщені потужні ракетні системи.

Також він зауважив, що останнє перекидання до Криму зенітного ракетного комплексу С400, який може вражати літаки в будь-якій точці України, свідчить про те, що Росія готує потужний потенціал на півострові не лише для того, щоб захищати там свою присутність.

Нагадаємо, раніше журналіст опублікувала відео з російською військовою технікою, що їде в бік кордону з Україною. За інформацією координатора Bellingcat, відео було знято в 40 км від кордону.

Залиште свій коментар

Вибір редакції