Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ відповідальна за порушення прав людини в Україні та Грузії – доповідь ПА НАТО

Під час засідання було наголошено на необхідності посилення тиску на РФ з боку світової спільноти.

На весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО, що відбулася у Варшаві, було представлено доповідь під назвою "Просування демократії та прав людини у чорноморському регіоні", у якій йшлося і про Україну. Про це повідомила голова постійної делегації України в ПА НАТО Ірина Фріз на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначається, у доповіді, що була зачитана головним доповідачем Уллою Шмідт, йшлося про масові порушення прав людини на окупованих територіях України.

Доповідачі підтримали тези щодо відповідальності Росії за порушення прав людини на окупованому українському Донбасі, в Абхазії та Південній Осетії. А Улла Шмідт висловилася стосовно вирішення конфлікту на Донбасі, назвавши його швидке вирішення нереалістичним. Та наголосила на необхідності посилення тиску на РФ з боку світової спільноти. 

"Путін продовжив незламний курс на авторитаризм, використовуючи механізми утисків та призначень у ручному режимі більше, ніж Сталін свого часу", - йдеться у доповіді.

ВідеоЄС та НАТО вимагають, аби Москва взяла відповідальність за смерть пасажирів Boeing МН17

Австралія та Нідерланди офіційно звинуватили Росію у катастрофі "Боїнга" над Донбасом. Ці дві країни покладають провину за смерть 298 людей на Москву та вимагають від Кремля відповідей і компенсацій родинам жертв. Взяти на себе відповідальність за катастрофу вимагають від Росії ЄС та НАТО. А розслідування тим часом триває, і вже відомо, хто саме дав команду поцілити у літак із ракетної установки "Бук". 

ЄС та НАТО вимагають, аби Москва взяла відповідальність за смерть пасажирів Boeing МН17

Залиште свій коментар

Вибір редакції