РФ: висилка російського дипломата - новий недружній крок України

МЗС РФ вважає, що ініціатори висилки дипломата намагаються розіграти російську карту для своїх внутрішньополітичних цілей.

Організатори висилки російського дипломата з України намагаються розігрувати подібні події у своїх внутрішньополітичних цілях, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Ми знаємо напевно, що далеко не всі в Україні розділяють такий підхід, тому подібного роду ініціативи не відображають точки зору всієї української влади. А отже, їх ініціатори намагаються розіграти російську карту для своїх внутрішньополітичних цілей, і це дуже сумно", - сказав Лавров.

"Ситуація розглядається в Росії, як ще один крок у низці недружніх дій з боку Києва відносно Росії", - наголосив глава російського МЗС.

"Ми розбираємося з цим, це питання не залишиться без наслідків. Це не наш вибір", - додав він.

Нагадаємо, раніше Лавров заявивляв, що Москва не залишить без відповіді "провокаційну" висилку російського дипломата з України.

"Це чистої води провокація, я просто зараз не можу це по-іншому охарактеризувати", - сказав він.

Як відомо, на вимогу української влади радник-посланник посольства Росії в Україні Володимир Лисенко, який займався питаннями перебування Чорноморського флоту Росії, має залишити країну до 29 липня.

Цій події передувала серія скандалів, пов’язана із затриманням у Севастополі вантажівок Чорноморського флоту РФ, які без узгодження з українською стороною перевозили вулицями міста ракети.

Читайте також:

Росія обіцяє помститися Україні за висилку дипломата

ЧФ Росії звинуватив Україну в провокації

Україна висилає російського дипломата

Росія пропонує Україні вирішити "ракетний" конфлікт без Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: