РФ вважає, що Україна має пишатися російською мовою

У російському посольстві вважають, що Україна має пишатися своєю двомовністю та поширенням російської мови на своїй території.

Україна має пишатися двомовністю, одночасним поширенням української та російської мов, що склалося на її території. Про це в ході круглого столу, присвяченого темі української двомовності, заявив радник-посланник посольства РФ Всеволод Лоскутов.

Дипломат особливо підкреслив, що зараз в Україні ситуація склалася таким чином, що одночасно поширені як українська, так і російська мови. "В цьому особливість України і, я сказав би, її перевага в порівнянні з іншими державами і країнами. Цим варто пишатися!", - переконаний Лоскутов.

Він також наголосив, що круглий стіл відбувається напередодні офіційного візиту до України президента Росії Дмитра Мєдвєдєва. За словами Лоскутова, в ході майбутнього візиту глави РФ Росії буде підніматися низка гуманітарних питань.

"Те, що ми сьогодні будемо обговорювати, є прелюдією до візиту, і ми впевнені, що ті думки й міркування, які будуть сьогодні висловлені, будуть, безумовно, повідомлені президентові Дмитру Мєдвєдєву та Віктору Януковичу", - сказав він.

Нагадаємо, "абсолютним здобутком України" двомовність раніше називав міністр освіти та науки Дмитро Табачник. Крім того, на його думку, така ситуація не може призвести до розколу держави за лінгвістичною ознакою.

Разом із тим, раніше президент Віктор Янукович заявляв, що українська мова залишиться державною в Україні. Разом із тим, російська може отримати статус офіційної мови, що розширить сфери її вживання.

Читайте також:

У ВР внесено законопроект про визнання російської мови регіональною

Рада відмовилась скасувати дублювання фільмів українською мовою

Янукович пообіцяв найближчим часом захистити російську мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: