Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Риба масового ураження: як обирати безпечну та якісну рибу - сьогодні у програмі "Життя без обману"

На перевірку були відправлені декілька видів риби у вакуумній упаковці. 

Сьогодні, 11 жовтня, о 22:00 Олексій Душка, автор і ведучий розслідувального реаліті "Життя без обману", розповість телеглядачам про те, чи варто переплачувати за дорогу червону рибу, як обрати якісні морепродукти, та не купувати лід за ціною риби.

Риба - один із основних продуктів, який має бути в раціоні кожної людини, адже це – джерело безлічі поживних речовин, зокрема, й жирних кислот омега-3. Більшість українців вважає, що саме в червоній рибі вміст омега-3 найбільший, та чи відповідає це дійсності, перевіряли автори проекту "Життя без обману". 

У цьому випуску програми на перевірку були відправлені декілька видів риби у вакуумній упаковці. Зокрема, фахівці лабораторії ДП "Укрметртестстандарт" перевіряли зразки кількох торгівельних марок слабосоленої сьомги на свіжість, а також оселедець у пресервах на кількість солі, вміст кишкової палички і співвідношення кількості олії та риби. Крім того, фахівці лабораторії провели унікальне дослідження, в якому перевірили червону рибу, скумбрію та оселедець на кількість омега-3. Вже сьогодні під час ефіру програми Олексій представить телеглядачам приголомшливі результати лабораторних досліджень. 

Також ведучий продемонструє, як правильно обирати морепродукти, зокрема, якими мають буди заморожені креветки, як відрізнити охолоджену рибу від попередньо замороженої, та як обрати якісний оселедець. 

Крім того, сім'ї-учасники проекту пройдуть комплексне обстеження в одній з найкращих лікарень столиці, де провідні лікарі покажуть реальний вплив щоденного вживання неякісної риби, та допоможуть скласти добову норму вживання солоної та свіжої риби. 

Наприкінці випуску сім'я, яка впорається із завданнями ведучого, отримає в подарунок новий холодильник.

Нагадаємо, продукти, які беруть участь у лабораторних дослідженнях, обираються телеглядачами за допомогою онлайн-голосування на офіційній сторінці програми у Facebook та на сайті телеканалу 1+1. 

Про те, як обрати якісну охолоджену, заморожену чи солону рибу, яка риба вважається "сміттярем", і яку годують найбільшою кількістю антибіотиків та чим відрізняється фермерська риба від дикої, дивіться в програмі "Життя без обману" сьогодні, 11 жовтня, о 22:00 на телеканалі 1+1. 

За додатковою інформацією звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; http://media.1plus1.ua/

Залиште свій коментар

Вибір редакції